×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Policija uzlabo Imantas pedofila fotorobotu (15)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Policija pēc pēdējām liecībām no jauna ir izveidojusi tā sauktā Imantas pedofila fotorobotus un joprojām lūdz arī iedzīvotāju palīdzību noziedznieka meklēšanā, informē Valsts policijā (VP).

Jaunietis saistīts ar trim uzbrukumiem Imantā, kuros cietušas četras meitenes. Šobrīd pārbaudīti jau 69 vīrieši, kuru pazīmes bijušas līdzīgas policijas speciālistu izveidotajam fotorobotam un psiholoģiskajam portretam. Pēc pēdējām liecībām fotorobots uzlabots.

Jaunizveidotajos fotorobotos ir attēlots uzbrucējs, kuru ir zīmējis mākslinieks, ņemot vērā visu cietušo liecības. Proti, fotorobots veidots no 8 – 9 gadus vecu meiteņu liecībām, tādēļ tie var būt atšķirīgi.

Vīrieša pazīmes: 165-170 centimetrus garš, 15-20 gadus vecs vai vecāks, bet jauneklīga izskata, brūni, nedaudz viļņoti mati, galvas vidū mati garāki, sānos – īsi, biezas, tumšas uzacis, šaura piere, seja pumpaina ar rētām, iešķībs deguns, uz rokām dzimumzīmes.

Iespējamais noziedznieka apģērbs un citas pazīmes – tumšas krāsas jaka, ar zaļas krāsas uzrakstiem krūšu rajonā, balts T-krekls ar zilām svītrām, brūnas bikses, melni sporta apavi ar baltas krāsas šņorēm. Uz rokas uzsiets striķītis, kaklā ķēdīte ar krustiņu.

Psiholoģiskais raksturojums: vienpatis, iespējams, lielu daļu laika pavada mājās, nedrošs par sevi, varētu būt atpalicis attīstībā. Saistīts ar Imantas mikrorajonu – ir vai nu Imantas iedzīvotājs vai arī šajā pilsētas daļā dzīvo viņa radi. Ļoti iespējams, ka dzīvo kopā ar vecākiem.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš atpazīst, ir redzējis vai var sniegt jebkādu cita veida informāciju par šo vīrieti.

VP uzsver, ka izmeklētājiem ir svarīga jebkāda veida informācija – pat vissīkākā šķietami nebūtiskā detaļa, kas var palīdzēt atrast vainīgo personu. Ikvienu, kas var sniegt kādu informāciju, policija lūdz zvanīt pa tālruni 67086546, 110 vai ziņot anonīmi – 67086677.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. izsludiniet atlīdzību,gan jau tad ātri atradīsies

 2. Komentēju VIPā, policijas zināšanai, puika vairāk līdzīgs labāspuses foto, tādu nācās ieraudzīt 2metru attālumā frizētavā, matiņi bij čirkaini atauguši un tai pašā griezuma stilā, tas pats deguns, ausis, tumšās acis un āda, un runā lauztā portugāļu angļu valodā. Policijai sen vajadzēja pārbaudīt lidostas sarakstus no Londonas to notikumu laikā, vai nav bijušas kādas jauniešu apmaiņas programmas vai sporta spēles un arī B&B hosteļus Imantā vai tās apkārtnē,jo tur ņem pases kopijas.

 3. nujau tas jau iet par traku ,paši viņi īsti nezin tas ir tas vai nav ,tik grābstās pa gaisu .

 4. Tas pa labi izskatās pēc Džastina Bībera

 5. Uzaiciniet ziņot ANONĪMI-cilvēki iespējams baidās ,šaubās,domā par kļūdīšanās sekām un vēl….Ar simpātiskiem kaut sākotnēji,cilvēkiem ir vēlme kontaktēt-viņu var atpazīt nu jau pēc meklējamās personas bildes PA LABI ,jo gan jau ir redzēts,kontaktēts un pat zināms.Cilvēki,neesiet vienaldzīgi,jo kas pieļauj ļaunumu,no ļaunuma cieš pats!

 6. Kaut kur redzēts čalis vai arī baigi līdzigais vienam puisim.

 7. ka katru dienu meklē citu personu.tā taču neatrast!visiem visi izskatīsies līdzīgi-uzmanība nevis pievērsta,bet novērsta no īstā!

 8. Diāna 21.marts, Atbildēt

  Manuprāt es šodien viņu redzēju pie Botāniskā dārza pieturas,ap pulkstens 18:00.Viņš dīvaini staigāja apkārt un skatijās uz visām pusēm ar smaidu.Es redzēju to ka viņš bija piegājis pie sievietes kas grasijās kapt iekšā trolēbusā,viņš vinai gribēja pacelt svarkus,bet sieviete viņam sadeva pa rokām un iekāpa trolēbusā.

 9. tadus vaig cietuma likt cietuma patik tadi piestradasi pa boksa maisu brivaja laika:D

 10. Ceru ka būsi dabujis ka to esi pelnijis.

 11. cik ta veel buus upuru un liecinieku jauniem fotorobotiem? kaads kaut ko citu dara iznjemot ziimee bildes??

 12. cerams ka tevi nokers un tad tu sanemsi pec nopelniem! cietuma patik tadi piestradasi pa boksa maisu brivaja laika:D

 13. tā jau sanāks ŠĶĒLE ŠLESERS vai VAŠKEVIČS,,,

 14. Vai tiešām Latvijas krieviņi grib tik apakaļ lielā lāča skavās. To prieku viņiem nedrīkst dot. Tāpēc nevajag klausīties imantas krieviņu provokācijās.

Draugiem Facebook Twitter Google+