Tehnika
Tehnoloģijas

Prezentēti jaunākie viedtālruņi. Ar ko pārsteigs Sony Xperia XZ, Huaiwei P10, LG G6? 0

Publicitātes foto

Kā pirmo, šķiet, jāmin “Sony” jauno flagmani “Xperia XZ”, kuru nesenajā “Mobile World Congress” atzina par šā gada labāko viedtālruni. Tas ir viens no pirmajiem viedtālruņiem, kas izmanto jauno “Snapdragon 835” procesoru, aprīkotu ar 5,5 collu 4K izšķirtspējas ekrānu, 64 GB atmiņu, 19 megapikseļu kameru ar īpašu palēnināto videouzņemšanas iespēju un 3230 mAh akumulatoru. Latvijā būs pieejams maija beigās un maksās ap 800 eiro.

Tikmēr “Huawei” populāro “P9” nomainīs ar “P10”. Tam būs 5,1 collu liels displejs, 4 GB operatīvā atmiņa, 64 GB iebūvētā atmiņa, 3200 mAh akumulators, tāpat saglabātas divas aizmugurējās kameras (12 un 20 MP), sadarbība ar optikas grandu “Leica”. Latvijā būs aprīlī, maksās 649 eiro.

Latvijā vairs oficiāli neizplatīto “LG” viedtālruņu klāstam pievienojies pats jaunākais “G6” ar 5,7 collu QHD+ “FullVision” ekrānu un 18:9 malu attiecību, divām 13 MP aizmugurē izvietotām kamerām, 4GB RAM un 32 GB iebūvētajām atmiņām un 3300 mAh akumulatoru. Diemžēl cena nav zināma, taču iegādāties noteikti būs iespējams arī Latvijas internetveikalos. Visiem tālruņiem ir ūdens un putekļu noturība. Drīzumā savu jauno “S8” tālruni prezentēs arī “Samsung”, kas tehniski varētu būt pārāks par konkurentiem, taču arī cena izsenis “Samsung” tālruņiem ir ļoti augsta.

Saistītie raksti
LA.lv