×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. marts, 2015
Drukāt

Prezidents tiekas ar Pīlēnu (1)

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no kreisās) un uzņēmējs Uldis Pīlēns ir vienisprātis, ka Latvijas nākotnes attīstībā vislielākā uzmanība no valsts puses jāpievērš pilsētbūvniecības un reģionālās plānošanas komponentei.

Patlaban vidēji tikai 4% Latvijas uzņēmēju ir pilnībā adaptējušies Rietumeiropas valstīs un var līdzvērtīgi konkurēt, sarunā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu vakar norādīja uzņēmējs, “UPB holdinga” dibinātājs un līdz­īpašnieks Uldis Pīlēns.

Bērziņš tikās ar Pīlēnu, lai pārrunātu Latvijas ekonomiskās un reģionālās attīstības izaicinājumus un iespējamos risinājumus, paaugstinot valsts konkurētspēju globālajā ekonomikā kopumā. Kā vienu no būtiskākajiem uzdevumiem Latvijas uzņēmējiem, kas vēlas paplašināt savu klātbūtni Rietumu tirgos, Pīlēns minēja juridiski tehniskās telpas pārzināšanas un apguves nepieciešamību, kā arī informatīvā līmeņa par Latvijas uzņēmējdarbību un tās kvalitātēm paplašināšanu šajās valstīs kopumā, jo tas joprojām ir nepietiekams. Sarunas dalībnieki arī bija vienisprātis, ka valsts līdzsvarotai un ilgtspējīgai attīstībai izšķirīgi nozīmīga būs reģionālo impulsa centru attīstība, valstij tieši iesaistoties arī infrastruktūras projektos. Pīlēns, izklāstot savu uzņēmējdarbības pieredzi, uzsvēra, ka kvalificēto un augsti kvalificēto darba vietu daudzums konkrētā pilsētā vai reģiona centrā nosaka tā nākotnes attīstību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. meklēju,bet tā arī nekur neatradu nevienu pīlēnu,tikai divi veči…

Draugiem Facebook Twitter Google+