×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Rīgā tiekas Baltijas valstu un Vācijas prezidenti

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā šodien notiks Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites un Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas ikgadējā tikšanās, kā arī Baltijas valstu prezidentu un Vācijas prezidenta Joahima Gauka četrpusējā tikšanās.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta Preses dienestā, tikšanās laikā tiks pārrunāti aktuāli starptautiskās sadarbības un drošības jautājumi, bet pēc darba pusdienām četru valstu prezidenti sniegs kopīgus preses paziņojumus.

Pēc četrpusējās tikšanās Vējonis un Gauks divpusējās darba tikšanās laikā piedalīsies Reformācijas 500.gadadienai veltītos svinīgos pasākumos.

Saistībā ar vizīti šodien tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas centra ielās.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana no plkst.7 līdz 16.30 būs liegta Pēterbaznīcas ielas abās pusēs un laukumā pie Rīgas Svēta Pētera baznīcas un Kungu ielas labajā pusē posmā no Grēcinieku ielas līdz Pēterbaznīcas ielai. Savukārt no plkst.7 līdz 17.30 apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta pie ēkas Merķeļa ielā 13.

No plkst.14 līdz 16.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme Pēterbaznīcas ielā. Minētajā laika posmā nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota gājēju kustība laukumā arī pie Rīgas Svētā Pētera baznīcas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+