Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. oktobris, 2013
Drukāt

Rīgā vilciens nāvējoši traumē vīrieti (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Starptautiskajai drošības dienai uz dzelzceļa pārbrauktuvēm veltītās preses konferences laikā ar manekenu tiek demonstrēta gājēja sadursme ar vilcienu.

Vīrietis, kuru šopēcpusdien Jaunciemā notrieca vilciens, notikuma vietā gājis bojā,  informēja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis.

Saskaņā ar sākotnējo informāciju 1965.gadā dzimušais vīrietis šķērsojis sliedes brīdī, kad tuvojies vilciens. Kad mašīnists taurējis, gājējs tikai paskatījies vilciena virzienā un turpinājis iet.

Vilciens bremzējis, taču bremzēšanas ceļš bijis pārāk garš un vīrietis pakļuvis zem vilciena. Notikuma vietā viņš gājis bojā.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, piebilda Sadovskis.

Kā ziņots, šodien plkst.14.15 Rīgā, pie Jaunciema gatves 267, vilciens notrieca vīrieti. Negadījuma dēļ uz laiku bija bloķēta vilcienu satiksme, taču nu tā ir atjaunota.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+