Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
14. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas valsts 2. ģimnāzijas direktora amatam izvēlēts Guntis Vasiļevskis (1)

LETALETA

Rīgas valsts 2. ģimnāzijas direktora amatam izraudzīts Guntis Vasiļevskis, bet hokeja skolas “Rīga” direktora amatā plānots iecelt Kārli Ventu, informē Rīgas domē.

Pašvaldībā klāsta, ka ceturtdien Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja akceptēja lēmumprojektus par izglītības iestāžu direktoru iecelšanu amatā.
 
Vasiļevskis līdz šim ir bijis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Valsts izglītības satura centra vadītājs. Savukārt Kārlis Vents jau aptuveni gadu veic hokeja skolas “Rīga” direktora pienākumus.
 
Abu skolu direktori izvēlēti konkursā, viņu kandidatūras ir saskaņotas ar IZM. Galīgo lēmumu par jauno direktoru iecelšanu amatā pieņems Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl tomēr latvietis atradās? Varbūt drīz latviešu skolu direktoriem latviešu valodas zināšanas nebūs obligātas? Jo, kur gan tuvākajā nākotnē ņemsiet tik daudz latviešu? Reiniks tā rūpējas par latviešu tautu, tā rūpējas.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+