Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas valsts 2. ģimnāzijas direktora amatam izvēlēts Guntis Vasiļevskis (1)

LETALETA

Rīgas valsts 2. ģimnāzijas direktora amatam izraudzīts Guntis Vasiļevskis, bet hokeja skolas “Rīga” direktora amatā plānots iecelt Kārli Ventu, informē Rīgas domē.

Pašvaldībā klāsta, ka ceturtdien Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja akceptēja lēmumprojektus par izglītības iestāžu direktoru iecelšanu amatā.
 
Vasiļevskis līdz šim ir bijis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Valsts izglītības satura centra vadītājs. Savukārt Kārlis Vents jau aptuveni gadu veic hokeja skolas “Rīga” direktora pienākumus.
 
Abu skolu direktori izvēlēti konkursā, viņu kandidatūras ir saskaņotas ar IZM. Galīgo lēmumu par jauno direktoru iecelšanu amatā pieņems Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl tomēr latvietis atradās? Varbūt drīz latviešu skolu direktoriem latviešu valodas zināšanas nebūs obligātas? Jo, kur gan tuvākajā nākotnē ņemsiet tik daudz latviešu? Reiniks tā rūpējas par latviešu tautu, tā rūpējas.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+