×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. decembris, 2016
Drukāt

Saeimas kļūda: par ierēdņiem varēs kļūt tie, kam tas liegts (4)

Foto LETAFoto LETA

Saeima, šodien otrajā lasījumā atbalstot grozījumus Valsts civildienesta likumā, grozījumu tekstā pieļāva būtisku kļūdu, nosakot, ka par ierēdņiem var kļūt cilvēki, kuriem tas ir liegts.

Saeimas šodien atbalstītais likumprojekta teksts paredz, ka “uz ierēdņa amatu var pretendēt persona, kurai sakarā ar disciplinārlietā, administratīvo pārkāpumu lietā vai krimināllietā uzliktu sodu aizliegts ieņemt ierēdņa amatu”, proti, uz ierēdņa amatu var kandidēt tikai tie cilvēki, kuriem tas aizliegts.

Kad aģentūra LETA norādīja uz dīvaino likumprojekta tekstu, par likumprojektu atbildīgās Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas konsultanti atzina, ka ir tikusi pieļauta “redakcionāla neprecizitāte”, kas tikšot labota, iesniedzot atbilstošu priekšlikumu uz trešo lasījumu.

Šī esot redakcionālā kļūda, kas radusies, jo tiek mainīts likuma punkts par ierobežojumu ieņemt ierēdņa amatu tiem cilvēkiem, kuriem tas liegts.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ģimene aizbrauc no Latvijas: ”Bez shēmošanas mazais bizness Latvijā nav iespējams!”

  2. Bet tā jau bija domāts – un tagad ”Šī esot redakcionālā kļūda, kas radusies, jo tiek mainīts likuma punkts par ierobežojumu ieņemt ierēdņa amatu tiem cilvēkiem, kuriem tas liegts” – pieķerti un citu teiksi…

  3. laiku ” krutākā” Saeima!

Draugiem Facebook Twitter Google+