×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. novembris, 2016
Drukāt

Šodien ceļu satiksmes negadījumi prasījuši divas dzīvības

svecite

Šodien ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki – divgadīga meitene un 1945.gadā dzimusi sieviete, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Šodien Siguldas novadā automašīnu “Volvo” sanesa, tā iebraukusi pretējā joslā, kur sadurās ar automašīnu “Volkswagen”. Automašīnā “Volkswagen” aizmugurē bērna sēdeklī bija divus gadus veca meitene. Mediķi mēģināja meiteni reanimēt, taču glābt viņu neizdevās. Avārijā cietuši vēl pa diviem cilvēkiem no katras automašīnas.

Policija pēc šī negadījuma sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 260.panta otrās daļas – par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi.

Savukārt Daugavpils novadā automašīna šodien uzbraukusi 1945.gadā dzimušai sievietei, kura gājusi bojā.

Valsts policija aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī braukt ar automašīnām, kurām ir ziemas riepas. Ja autovadītājam nav braukšanas prasmju šādos laikapstākļos, tad labāk pie stūres nesēsties.

Kā ziņots, braukšanas apstākļi uz galvenajiem valsts ceļiem šovakar ir apgrūtināti teju visā Latvijā, izņemot atsevišķus posmus Kurzemē, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+