Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. decembris, 2014
Drukāt

Straujuma: Svētku noskaņa atnāk, ja paši to radām (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma ikvienam cilvēkam Latvijā un visiem tautiešiem plašajā pasaulē novēl skaistus un mierīgus Ziemassvētkus.

“Ziemassvētki ir vieni no gada skaistākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem, kad izvērtējam, kas ir patiesi vērtīgs mūsu dzīvē. Tie ir svētki, kuros mīlestībā un siltās sarunās izbaudām kopā būšanu ar sev mīļajiem, noliekam malā ikdienas darbus un atrodam laiku gaišām domām,” saka ministru prezidente.

Laimdota Straujuma atgādina – svētku noskaņa atnāk, ja radām to paši kopā ar saviem tuviniekiem: “Novēlu ikvienam cilvēkam Latvijā un visiem mūsu tautiešiem plašajā pasaulē – skaistus un mierīgus Ziemassvētkus!”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nav jau grūti radīt to svētku noskanu, bet es arī neatteiktos, ja valsts palīdz – iedod labu algu, pabaro, aizved, kur gribas, uzsauc kādu koncertu vai citu mākslu priekš noskaņas.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+