Latvijā
Politika

Sudraba šantāžai neļaušoties: Bļauj tie, kuri visvairāk baidās 7

Foto – Edijs Pālens/LETA

“Neesmu tas cilvēks, kurš ļausies šantāžai vai vēl kādai papildus apmelošanai. Man liekas, ka virknei amatpersonu ir iestājušās paniskas bailes, jo viņas saprot, kāda ir īstā patiesība. Tas, kas baidās, tas, manuprāt, tagad arī visvairāk bļauj,” “No Sirds Latvijai” valdes priekšsēdētāja un “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāja Inguna Sudraba apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”, komentējot sabiedrības un amatpersonu iebildumus pret viņas lomu izmeklēšanas komisijā.

Sudraba (NSL) uzskata, ka daudzas amatpersonas nevēlās redzēt viņu šajā amatā, jo pašas ir bijušas saistītas ar to, kā valsts tiek izmantota savtīgās interesēs, un, iespējams, pat figurē sarunās: “Man liekas, ka virknei amatpersonu ir iestājušās paniskas bailes, jo viņas saprot, kāda ir īstā patiesība. Un mēs vēl ne tuvu nezinām visas amatpersonas, kas šajās sarunās ir piedalījušās vai ir minētas. Tas, kas baidās, tas, manuprāt, tagad arī visvairāk bļauj.”

Sudraba (NSL) arī norādīja, ka amatpersonām jau sen ir bijusi pieejama informācija par notikušajām sarunām, tomēr nekādas darbības nav veiktas. “Amatpersonām gadiem ir bijusi pieeja informācija, ko kādi cilvēki kaut kur runā, par ko man nav bijis ne mazākā priekšstata. Nevienu brīdi neviena no šīm amatpersonām, ne 2009., ne 2010., ne 2011., pat ne 2012. gadā nav patiešām spērušas praktiskus, radikālus soļus, lai noritētu profesionāla izmeklēšana, kas noved pie rezultāta,” raidījumā sašutumu pauda Sudraba (NSL).

Saistītie raksti
LA.lv