×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. februāris, 2016
Drukāt

Uzmanību! Tūlīt sāksies Pērtiķa gads; uzzini, kas NEKAVĒJOTIES jāpaveic veiksmei un labklājībai

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Tradīcijas Pērtiķa gadu sagaidot. Sarkanās lapas
Jaunā gada sākums ir 1.mēness dienas ietvarā: 8. februāris plkst. 16:39 līdz 9. februāra plkst 8:19. Varam ieteikt: neiespringt uz konkrētu pulksteņa laiku. Svarīgs augošs mēness un maksimāla enerģija vēlmju piepildīšanai. Līdz tam svarīgāk ir paspēt vecā gadā vecos darbus! Uz gruvešiem māju neuzbūvēs… Ja nav veikta attīrīšana, pārējam nav nozīmes!

Tātad, jau iesākoties Jaunajam gadam, kārtīgi izvēdinām māju. Atveram visus mājas logus un durvis! Ielaižam jauno enerģiju.

Ievietojam ledusskapī šampanieti! (simbolizē labklājību). (Tie, kas to dara katru gadu, var iepriekšējo izdzert un vietā likt jaunu).
Vienu, īpaši svarīgu vēlēšanos uzrakstām uz pergamenta papīra, sadedzinām, pelnus ieberam glāzē ar šampanieti un izdzeram. (ļoti labi darbojas, ja ģimenē ir viena liela vēlme un to dara visi, kas iesaistīti un var)

Iekārtojam maku. Var uz to laiku iegādāties jaunu, lai to iekārtotu. Tā kā nauda mīl gaismu, tad visas darbības, kas saistās ar naudu, šogad varam paveikt 9. februāra agrā rītā, piemēram – ielikt makā trīs vienādas naudaszīmes vai to imitācijas no sarkana papīra, ielikt ledusskapī trīs vienādas monētas ar ģerboni uz augšu, palikt naudaszīmi zem virtuves galdauta, makā ielikt ķīniešu monētiņas, zvīņas utt.

Sarkanās lapas rakstīšana

Ņemam sarkanu lapu un mierīgā gaisotnē rakstām visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (lapai tikai no vienas puses).

Izdomājam kārtīgi un vērīgi apsveram. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs.

Klāt pierakstām izpildes termiņus. Rakstām tagadnes formā. Esiet uzmanīgi, jo tas darbojas – ir pārbaudīts!

Sarakstīto lapu salokām un noglabājam savas dzīves vietas dienvidaustrumu sektorā. Tur arī var šajā laikā pielabināties ar monētiņām, naudas puķi u.c. sarkanīgiem un naudīgiem aksesuāriem.

Jaunā gada enerģijai piemīt liels spēks, tādēļ jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko domā un saka. Sekojiet savām domām, darbiem, tāpat arī tam, ko jūs ēdat un ar ko komunicējat.

Veiksmi Jaunā gada sagaidīšanā!

Sagatavots pēc vietnes 

simboli150

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+