“VEF Rīga” pārliecinoši uzvar otro LBL finālspēli 0

Latvijas čempioni “VEF Rīga” spēruši otro soli titula nosargāšanas virzienā, LBL fināla otrajā mačā izbraukumā ar 87:65 pārspējot BK “Ventspils”.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Vārdu maģija: ko par tevi atklāj burtu skaits tavā vārdā

LBL čempionāta fināls pagaidām rit ja ne gluži uz vienu grozu, tad ar pārliecinošu rīdzinieku pārsvaru gan. Plašāka un pārlieconošāka spēlētāju rotācija, līderi katrā pozīcijā un racionāla savu trumpju izmantošana rīdziniekiem ļāvusi uzvarēt septiņas no astoņām līdz šim aizvadītajām ceturtdaļām. Vienīgā neizšķirtā ceturtdaļa tika fiksēta otrās spēles ievadā. Ar zonas aizsardzību un augstāku metienu precizitāti ventiņi spēles sākumā spēja kompensēt savus iztrūkums groza apakšā, kurus vēl vairāk dienas gaismā izcēla Ronalda Zaķa nespēlēšana. Jau pirmajā puslaikā vefiņš zem pretinieku groza izcīnīja 11 atlēkušas bumbas, bet visā spēlē šajā komponentā bija pārāki ar 40 pret 21. Otrajā puslaikā šis pārsvars tika pārvērsts arī rezultātā. “VEF Rīga” bija pārāki ne tikai uzbrukuma organizācijā, bet arī aizsardzības agresivitātē, ik pa brīdim piespiežot mājiniekus kļūdīties. Galaiznākumā ļoti pārliecinoša 85:67 uzvara.

Sērijas līdz četrām uzvarām turpinājums pirmdienas vakarā “Arēnā Rīga”.

LBL ČEMPIONĀTA FINĀLS

BK “Ventspils” – “VEF Rīga” 67:85 (18:18, 39:41, 55:65). Jangs 17, A. Bērziņš 11, Meiers 10, Diane 8, Abernetijs 7, Grejs 6, Vilards, Strēlnieks pa 4; Janičenoks 19, Kavaļausks 15, Miledžs 12, K. Bērziņš 10+11AB, Keins 5, Valters, Beilijs pa 2. Sērijā 0:2.