×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. maijs, 2016
Drukāt

Zatlers: Āboltiņa ir pašnāvniece (6)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Izskatās, ka “Vienotības” aizejošā līdere Solvita Āboltiņa pilda uzdevumu iznīcināt savu partiju, šādi žurnālam “Ir” izteicies ar Saeimas atlaišanu Latvijas vēsturē iegājušais eksprezidents Valdis Zatlers, kura paša vadītā partija pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām zemo reitingu ietekmē “izšķīda” un daļēji iekļāvās “Vienotībā”.

Zatlera vērtējumā, Āboltiņas rīcība, faktiski gāžot “Vienotības” vadīto Laimdotas Straujumas valdību, liecinot, ka “Āboltiņa ir pašnāvniece”. “Zaudēt premjeru, zaudēt finanšu ministru, pilnīgi zaudēt ietekmi – tā ir politiska pašnāvība. Un nebija nekādu argumentu, kāpēc tas bija jādara, izņemot viņas personīgās intereses, kuras turklāt nepiepildījās. (…) Tas, kurš kuru uzmetīs, bija skaidrs no paša sākuma. Ne jau Solvita Āboltiņa uzmeta Aivaru Lembergu,” teicis ekspolitiķis.

“Varu pateikt vēl ciniskāk – varbūt Āboltiņa pilda konkrētu uzdevumu savas partijas iznīcināšanai? Tā izskatās,” piebildis Zatlers.

Vērtējot “Vienotības” iespējas nākamajās Saeimas vēlēšanās, Zatlers paudis viedokli, ka sabiedrībā esot pieprasīta “Vienotības” “politiskā spektra niša”, taču “pašas “Vienotības” politiskais izpildījums ir, maigi sakot, ļoti jocīgs, lai neteiktu, ka vārgs”. “Vai viņi saprot, ka nākamajās vēlēšanās var iet tikai ar ļoti spēcīgu premjerministra kandidātu? Jo falšuma vairs nebūs, partijām būs jāliek reāli kandidāti ar reālām programmām.”

Lūgts vērtēt abus partijas priekšsēdētāja kandidātus, Zatlers paudis uzskatu, ka Edvardam Smiltēnam esot līdzīga problēma kā savulaik Tautas partijas priekšsēdētājam Marekam Segliņam: “Visi zināja, kas aiz viņa stāv, ka viņš nav lēmumu pieņēmējs.” Savukārt Andrim Piebalgam esot “jānāk ļoti drosmīgi, jāliek visas kārtis galdā un jāpasaka, kādi būs partijas politiskie mērķi”.

Pēc Zatlera vārdiem, arī “Saskaņai” šobrīd neesot politisko mērķu. “Viņi vairs nav interesanti Kremlim”, kas saprot, ka šī partija “tuvāko 20 gadu laikā nebūs ietekmīga” Latvijā. Gan Nila Ušakova neveiksmīgā okupācijas kariķēšana, gan Jāņa Urbanoviča vēstule Obamam par nepilsoņiem esot “izmisīgi mēģinājumi pievērst sev uzmanību”, taču Kremlim daudz vērtīgāki šķiet slēptāki ietekmes aģenti un galēji labējie Eiropā, “jo viņi ir ideoloģiski tuvi”, izteicies Zatlers.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nu, tam jau arii shirmis aizgajis 😛 ….. Dakteriitis, izbijushais

  2. Vinja pilda saatana uzdevumu Latvija sen. Shis chekistenes purns sen liecina par to,kam vinja kalpo?! Vinja kalpo zhiidu masoniem.

  3. Čadas izmeklētāji ir noskaidrojuši, ka Habre savas valdīšanas laikā ir atbildīgs par 40 000 cilvēku nogalināšanu un plaši izplatītām spīdzināšanām.
    Kad Latvijas izmeklētāji kaut ko noskaidros????

  4. Šoreiz piekrītu Zatleram par to,ka Āboltiņai no Hūtes apmaksāts VDK uzdevums — iznīcināt Vienotību,kas faktiski ir jau veiksmīgi panākts.KUR TIKAI TANTE PATI LIKSIES?Ventspils ostā par dispečeri?Maitu lijas apsēdušas Latviju.Pat Straujumas vadībā notika kas vairāk kā tā sarkanās šlikpes vadībā.Sūnu ciema valdība.Domās tikai kā Ventspili padarīt varenāku par krievu Rīgu.Mazā Latvija sašķalsies pa SC pilsētu federācijām.Ja jau tādus murgus izdomā kā OKUPANTIEM par NELOJĀLU attieksmi pret valsti/ to pierāda uzvedība !/piespiest kļūt par pilsoņiem.KURAM tad ir tā jubileja un pienākas dāvana? TAČU NE VECIEM OKUPANTIEM,KURI TE IERADĀS AR TANKIEM !!

  5. S.Āboltiņa parādīja un pierādīja, ka nav nekāda politiķe, par ko viņai patīk zīmēties. V bija radījusi
    iedomātu partijas vadītājas tēlu, ar stipri viduvējām prāta un vadības spējām, kura gan prot skaisti runāt, bet praktiski spējīga pašā partijā vērpt tikai intrigas. To visu lieliski pierādīja viņas rīcība.

  6. Ekstravagantām būtnēm ir vienalga,ko par viņām runā,svarīgi,ka runā.

Draugiem Facebook Twitter Google+