Analīžu dati: 60% bērnu ir zems D vitamīna līmenis. Ko tas nozīmē? 32

Pievieno LA.LV

Analīžu dati par 2021. gadu liecināja, ka 60% bērnu ir zems D vitamīna līmenis. Ko tas nozīmē? TV24 raidījumā “Uz līnijas” komentāru sniedz Stella Lapiņa, SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Lasīt citas ziņas

Viņa norāda, ka D vitamīnu Latvijā tagad lieto pietiekami, taču ir cita problēma – bērni ļoti daudz uzturas telpās. Bērnus ārā neredzam – tikai vasarās. Labākajā gadījumā kāds sporto.

Lapiņa uzsver, ka tā nav tikai Latvijas nelaime, bet visa Baltija reģiona nelaime, jo, piemēram, ja D vitamīns ir pazemināts, tad tam ir risinājums – var doties pie ārsta, lai izraksta.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.