Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Covid-19 Latvijā konstatēts vēl trīs cilvēkiem, visi saslimušie atgriezušies no ārvalstīm 2

Pievieno LA.LV

Pagājušajā diennaktī, veicot 2163 Covid-19 testus, konstatēti trīs jauni saslimšanas gadījumi, no kuriem visi ir atgriezušies no ārvalstīm, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Lasīt citas ziņas

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka saslimušie atgriezušies no Īrijas, Ukrainas un ASV.

Līdz šim Latvijā veikts 230 921 izmeklējums, saslimušas 1326 personas, bet 1093 jeb 82,4% izveseļojušies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā ar Covid-19 mirušas 33 personas jeb 2,48% no visiem atklātajiem gadījumiem.

Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Patlaban stacionāros ārstējas četri pacienti, no kuriem visi ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 199 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.