Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Shutterstock

Ezoteriķis Vadims Zēlands: tikt pie bagātības var jebkurš cilvēks, ja viņam ir mērķis 0

Naudu grūti mīlēt bez centieniem to iegūt, tāpēc šeit praktiski ir neiespējami izvairīties no atkarības attiecībām. Tikai var pacensties šo atkarību samazināt līdz minimumam. Priecājies, ja pie tevis ir atnākusi nauda. Bet nekādā gadījumā nebēdājies par tās trūkumu vai zaudējumu, citādi tās būs arvien mazāk un mazāk. Ja cilvēks maz nopelna, tad tipiska viņa kļūda būs gaušanās par to, ka naudas mūžīgi nepietiek. Šādas vibrācijas atbilst nabadzīgām dzīves līnijām, norāda rakstnieks ezoteriķis Vadims Zēlands.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 3
Lasīt citas ziņas

Īpaši bīstami ir padoties bailēm, ka naudas kļūst arvien mazāk. Bailes ir enerģētiski piesātinātākā emocija, tāpēc izjūtot bailes zaudēt vai nenopelnīt naudu, tu efektīvā veidā pārvieto sevi uz līnijām, kurās naudas tev patiešām kļūst mazāk un mazāk. Ja tu esi nonācis šajā slazdā, izkļūt no tā būs diezgan grūti, bet iespējami. Lai to paveiktu, nepieciešams likvidēt lieko potenciālu, kuru tu esi radījis. Bet tā iemesls ir atkarība no naudas vai pārāk spēcīga vēlēšanās to dabūt.

Iesākumā samierinies un priecājies par to, ka tev ir. Atceries, ka vienmēr var būt arī sliktāk. Nevajag atteikties no vēlmes tikt pie naudas. Vajag tikai mierīgi attiekties pret to, ka pagaidām tā neplūst pie tevis straumēm. Nostājies spēlētāja pozīcijā, kurš skaidri apzinās, ka jebkurā brīdī viņš var kļūt vai nu bagāts vai zaudēt visu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi energoinformatīvie svārsti izmanto naudu kā universālu līdzekli, lai norēķinātos ar saviem sekotājiem. Tieši energoinformatīvo svārstu darbība izraisīja vispārēju naudas fetišizāciju. Ar naudas palīdzību iespējams nodrošināt sev pastāvēšanu materiālajā pasaulē. Gandrīz viss tiek pārdots un pirkts. Ar naudu norēķinās visi energoinformatīvie svārsti – izvēlies jebkuru. Šeit slēpjas briesmas.

Uzķeroties uz ēsmu ar viltus spīdumu, ļoti viegli var novirzīties uz dzīves līniju, kas tāla no tavas laimes.

Energoinformatīvie svārsti, sekojot savām interesēm, radīja mītu par to, ka mērķa sasniegšanai nepieciešama nauda. Tādējādi katra atsevišķa cilvēka mērķis tiek aizstāts ar mākslīgu aizvietotāju – naudu. Naudu var dabūt pie dažādiem energoinformatīvajiem svārstiem, tāpēc cilvēks domā nevis par pašu mērķi, bet par naudu un nonāk viņam sveša energoinformatīvā svārsta ietekmē. Cilvēks pārstāj saprast, ko īsti viņš grib no dzīves, un sāk neauglīgi dzīties pēc naudas. Energoinformatīvajiem svārstiem šāds lietu stāvoklis ir ļoti izdevīgs, bet cilvēks nonāk atkarībā, novirzās no ceļa un sitas kā muša pret stiklu.

Strādājot svešam energoinformatīvajam svārstam, cilvēks nevar saņemt daudz naudas, jo kalpo svešam mērķiem. Ļoti daudzi atrodas tādā stāvoklī. Lūk, no kurienes parādījies mīts, ka bagātība ir mazākuma privilēģija. Patiesībā bagāts var būt jebkurš cilvēks, ja viņš iet uz savu mērķi.

Nauda nav mērķis, un pat ne līdzeklis tās sasniegšanai, bet tikai pavadošs atribūts. Mērķis ir tas, ko cilvēks vēlas no dzīves.

Lūk, mērķu piemēri. Dzīvot savā mājā un audzēt rozes. Ceļot pa pasauli, iepazīt tālas valstis. Ķert foreles Aļaskā, vizināties ar kalnu slēpēm Alpos. Audzēt zirgus savā saimniecībā. Baudīt dzīvi okeāna salā. Būt estrādes zvaigznei. Gleznot.

Reklāma
Reklāma

Skaidrs, ka vairākus mērķus var sasniegt, ja ir maiss ar naudu. Vairākums cilvēku tā arī rīkojas – cenšas dabūt šo maisu. Viņi domā par naudu, aizstumjot pašu mērķi aizmugurējā plānā. Saskaņā ar transērfinga principu viņi cenšas pāriet uz dzīves līnijām, kur viņus gaida naudas maiss. Taču strādājot svešam energoinformatīvajam svārstam, naudas maisu dabūt ir ļoti grūti vai vispār neiespējami. Tad nu sanāk, ka nav ne naudas, ne mērķis sasniegts. Citādi nemaz nevar būt, jo mērķa vietā domu enerģijas starojums noskaņots uz mākslīgo aizvietotāju.

Ja tev šķiet, ka tavs mērķis var tikt īstenots tikai ar nosacījumu, ka tu esi bagāts cilvēks, sūti šo nosacījumu pie visiem velniem. Pieņemsim, tavs mērķis ir ceļot pa pasauli. Acīmredzami, ka tam vajag daudz naudas. Lai sasniegtu mērķi, domā par mērķi, nevis bagātību. Nauda atnāks pati, jo ir pavadošs atribūts. Lūk, cik vienkārši. Izklausās neticami, vai ne? Tomēr tas patiešām tā ir, un drīz tu par to pārliecināsies. Energoinformatīvie svārsti, sekojot savam labumam, ir visu apgriezuši kājām gaisā.

Mērķis netiek sasniegts ar naudas palīdzību, bet nauda atnāk ceļā uz mērķi.

Tev tagad ir zināms, cik spēcīga ietekme piemīt energoinformatīvajiem svārstiem. Šī ietekme ir radījusi daudz maldu un mītu. Lūk, arī tagad lasot šīs rindas, tu vari iebilst: bet tāpat ir skaidrs, ka vispirms cilvēks kļūst par lielu rūpnieku, baņķieri vai kinozvaigzni, bet pēc tam par miljonāru.

Taisnība, tikai par miljonāriem ir kļuvuši tie, kas domāja nevis par bagātību, bet par savu mērķi. Vairākums cilvēki rīkojas otrādi: vai nu kalpo svešam, nevis savam mērķim, vai samaina mērķi pret mākslīgu aizvietotāju, vai vispār atsakās no sava mērķa dēļ neizpildāmā nosacījuma būt bagātam.

Patiesībā ierobežojumu bagātības ziņā nepastāv. Tu vari gribēt visu, ko vēlies. Ja tas patiešām ir tavs, tu to dabūsi. Savukārt – ja mērķi tev uzspiedis energoinformatīvais svārsts, tu neko nepanāksi.

Atkal atkārtošu – nauda nav nekas vairāk kā pavadošs atribūts ceļā uz mērķi. Pašlaik galvenais ir samazināt naudas nozīmi līdz minimumam, lai nerastos lieki potenciāli. Nedomā par naudu, domā tikai par to, ka gribu iegūt.

Vienlaikus pret naudu ir jāattiecas uzmanīgi un saudzīgi. Ja tu ieraudzīji zemē mazu monētiņu un tev slinkums pēc tās noliekties, tas nozīmē, ka tu necieni naudu. Energoinformatīvais naudas svārsts diez vai būs labvēlīgi pret tevi noskaņots, ja tu attiecies pret naudu nevērīgi.

Varu ieteikt vienu maģisku rituālu. Kad tu saņem vai skaiti naudu, apejies ar to saudzīgi, runā ar to balsī vai par sevi. Sacīt var aptuveni tā: “Es mīlu jūs, manas maziņās. Manas čaukstošās banknotes, manas skanīgās monētiņas. Nāciet pie manis, es jūs gaidu, es sargāju jūs, es rūpējos par jums”.
Nesmejies, mīli naudu nopietni un patiesi. Sagaidi to ar mīlestību un uzmanību, bet šķiries bezrūpīgi.

Šāda attieksme nerada liekus potenciālus un noskaņo tava starojuma parametrus uz “naudas” līniju.
Nevajag raizēties, kad tu tērē naudu. Tādējādi tās pilda savu misiju. Ja tu esi pieņēmis lēmumu to iztērēt, nenožēlo. Centieni krāt naudu un pēc iespējas mazāk to tērēt noved pie spēcīga potenciāla izveidošanās. Uzkrājas vienā vietā un nekur nepazūd. Šādā gadījumā pastāv liela iespēja zaudēt visu.

Naudu vajag tērēt saprātīgi, lai būtu kustība. Tur, kur nav kustības, parādās potenciāls. Bagāti cilvēki ne velti nodarbojas ar labdarību. Tā viņi samazina uzkrātās bagātības lieko potenciālu.

Avots: “transurfing-real.ru”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.