Godmanis: Donorvalstis nemaksā mums tikai par skaistām acīm – tās no mums savāc darbaspēku, bet preces tirgo Latvijā 92

Ekonomiskais pamats Eiropas Savienībā – bijušais EP deputāts Ivars Godmanis TV24 raidījumā “Kārtības rullis” stāsta, ka par šo tēmu viņam vienmēr izvērtušās plašas diskusijas ar tiem, kas viņam teikuši: “Mēs jums maksājam, bet jūs – saņemiet!”.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

“Tad es tiem donoriem atbildēju tā: “Bet jūs jau nemaksājat tikai par skaistām acīm. Jūs no mums savācat visu darbaspēku par velti, ko mēs te sagatavojam – savācat no valstīm, kas ir švakākas. Jūs viņus izmantojat, saražojat kopproduktu un pie tam brīvi pēc tam pārdodat savas preces šeit. Šis abas lietas ir viena otrai pretī, viena otru balansējošas?” problēmas būtību izklāsta Godmanis.

Tādēļ bijušais politiķis ir pilnīgi pārliecināts – nav tā, ka šīs valstis mums maksātu tikai par skaistām acīm: ”Problēma ir tikai vienā apstāklī – tas nebūs mūžīgi. Tikko mūsu līmenis sāks tuvoties arvien vairāk vidējam, mēs saņemsim arvien mazāk un mazāk. Zināmā mērā esam jau uzsēdināti uz narkotikām, bet, es domāju, ka pamazām šo dozu mums mazinās. Es ceru, ka tas arī drusciņ liks mums pašiem domāt par sevi.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Video turpinājumā skaties, ko par tēmu saka Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Rīgas domes deputāts: Neviens vairs netic, ka Krievijā vara varētu mainīties vēlēšanu rezultātā
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
TV24
Kamēr deputāti jau gadiem sola stiprināt Latgales informatīvo telpu, pierobežā joprojām populāri Krievijas un Baltkrievijas televīzijas kanāli
TV24
Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!”