Foto – Shutterstock.com

Greizsirdība, kas iznīcina un tāda, kas ir rotaļa 0

Pievieno LA.LV

Lasītāja Maija jautā Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Mans vīrs man ļoti bieži pārmet par to, ka esmu greizsirdīga bez iemesla…Kā kontrolēt šo greizsirdību un kā no tās izvairīties? Pārrunājot šādas tēmas ar savām draudzenēm, viņas man iesaka, ka greizsirdība nav nemaz tik slikta attiecībām, tā iedodot attiecībām tādu kā odziņu, bet es tā nejūtos. Vai greizsirdība maz ir veselīga un vajadzīga attiecībās?”

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Atbild Dimantra Antra: “Greizsirdība ir nelāga. Tā ir ļoti grūta sajūta, gan tam, kurš tā jūtas, gan tam, kurš no otra šo sajūtu izjūt. Greizsirdība ir zemas savas pašvērtības rezultāts. Šo sajūtu var dziedēt ar dažādām terapijām un pašizaugsmes un pašattīstības praksēm, kas liek justies vērtīgam attiecībā pret pasauli un citiem cilvēkiem.

Cita lieta, ja greizsirdība tiek izmantota kā rotaļa, caur kuru parāda otra partnera vērtīgumu savā dzīvē. Bet tad tai vajadzētu būt kā abu pušu jautrai rotaļai, caur kuru rotaļājoties parādām, cik svarīgi viens otram esam, bet nenomokot un nenodarot otram pāri ar greizsirdību.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes uz lasītāju jautājumiem

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.