
Stingrie noteikumi un emocionālā slodze 0
Dzīve savrupmājā nebija tikai izpriecas. Dvīnes atklāj, ka Hefners uzlika stingrus noteikumus, kas kontrolēja viņu ikdienu. Viņām bija jāievēro komandantstunda, jāvalkā noteikts apģērbs un jāpiedalās visās savrupmājas ballītēs, pat ja tās ilga līdz rītam. “Mēs bijām kā izstādes eksponāti,” sacīja Karisa. Viņas jutās kā Hefnera “trofejas”, nevis indivīdi ar savām vēlmēm.
Vēl satraucošāk bija emocionālā un psiholoģiskā ietekme. Dvīnes tika mudinātas izskatīties un uzvesties identiski, kas izdzēsa viņu individuālās personības. “Mēs zaudējām sevi. Visi mūs uztvēra kā vienu vienību, nevis kā divas atsevišķas personas,” skaidroja Kristina. Viņas atzina, že Playboy zīmols lika viņām justies kā “produktam”, nevis cilvēkiem, un tas radīja dziļu identitātes krīzi.
Tumšā puse: atkarības un traumas
Intervijā dvīnes atklāti runāja par atkarībām, kas attīstījās savrupmājas dzīves rezultātā. Alkohols un recepšu medikamenti kļuva par veidu, kā tikt galā ar stresu un tukšuma sajūtu. “Mēs bijām jaunietes, kas pēkšņi tika iemestas šajā trakajā pasaulē. Mēs nezinājām, kā ar to tikt galā,” sacīja Karisa. Viņas atzina, ka Hefnera savrupmāja, lai gan ārēji izskatījās kā paradīze, iekšēji bija “zelta būris”.
Pēc aiziešanas no savrupmājas 2010. gadā dvīnes saskārās ar grūtībām pielāgoties normālai dzīvei. Viņas cīnījās ar depresiju, trauksmi un sabiedrības nosodījumu, kas saistīts ar viņu pagātni Playboy zīmolā. “Cilvēki mūs uztvēra kā objektus, nevis kā sievietes ar jūtām,” teica Kristina. Viņas pavadīja gadus, apmeklējot terapiju, lai atgūtu pašapziņu un pārvarētu traumas.