Veselam
Neticami stāsti

“Izārstēšu vēzi ar vienu rokas pieskārienu!” Kā atpazīt viltus dziednieku?0

Foro: Pixabay

Ārstēšanās iespējama ne tikai daktera kabinetā. Ir cilvēki, kuri tic, ka negatīvo iespējams likvidēt arī ar dziednieka palīdzību. Neviens nav brīnumdaris, tomēr ir cilvēki, kuru rokās ir lielāks spēks, bet starp dziedniekiem ne mazums par tādiem arī tikai izliekas. Kā, vēršoties pēc palīdzības, atpazīt viltvārdi?

1. Īsts dziednieks nekad nesolīs izārstēt visu – viņam vienkārši nav tādu tiesību. Ja kāda dziednieka reklāmā tiek sludināts, ka spēj ”izārstēt visu”, ‘’nomainīt vecos orgānus uz jauniem’’, “izārstēt vēzi, AIDS” utt., – ir iemesls domāt, ka šis ‘’speciālists’’ ir šarlatāns.

2. Neviens sevi cienošs dziednieks nenorobežosies no pacientiem aiz augstiem žogiem ar signalizāciju un suņiem pagalmā. Parasti tā dara tie, kuri pieraduši daudz apsolīt, ņemt par ārstēšanu lielu naudu (parasti avansā) un neatvērt sašutušo un piemānīto pacientu priekšā durvis, kad tie atnāk ar jautājumu, kāpēc nav nekāda rezultāta.

3. Ja nepieciešama nopietnas slimības ārstēšana ar bioenergoterapijas metodi, tad speciālists nedrīkstētu uzreiz pieprasīt samaksu par darbu. Vispirms rezultāts, un tikai pēc tam samaksa. Vēl jo vairāk – īsts dziednieks vienmēr gatavs atgriezt pacientam naudu, ja ārstēšana nedeva vēlamo rezultātu.

4. Īsts dziednieks nepiedāvās savus pakalpojumus tādās jomās kā ‘’ļauna acs’’ vai ‘’lāsts’’, jo tās neattiecas uz slimībām. Ja redzi tādu sludinājumu, tad zini, ka aiz tā slēpjas nesertificēts ‘’tautas medicīnas speciālists’’ vai vienkāršāk – šarlatāns.

Saistītie raksti

5.Īsts dziednieks vienmēr runā klientam saprotamā valodā. Tādēļ, ja pieņemšanā sāk stāstīt kaut ko dīvainu, piedevām nelabvēlīgā, uzticību neraisošā balss tonī, mēģina ‘’nokodēt’’ – tavā priekšā, visticamāk, ir šarlatāns. Par to var liecināt arī biedējoši-mistisks telpas interjers (pustumsa, daudzie spoguļi, kaut kādas lodes, sveces, noslēpumainas zīmes, simboli).

6. Īsts dziednieks nebaidās saslimt no saviem pacientiem un tādēļ nepurina rokas (kā atbrīvojoties no negatīvās enerģijas, kuru uzņēmis no slimnieka). Viņš neveido vairogus no spoguļiem un kristāliskām sfērām, kuriem vajadzētu atvairīt negatīvo enerģiju, tā aizsargājoties no svešām slimībām.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Man trīsreiz ir piedāvājuši startēt vēlēšanās, sakot – mums vajadzīga tikai “seja”.” Saruna ar Normundu Laizānu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Drīkst iet uz skolu? Kā rīkoties, ja ir iesnas, klepus. Izstrādāts rīcības plāns vecākiem
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Izdosies pārspēt 24. septembra siltuma rekordu? Prognoze ceturtdienai
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lukašenko slepenā inaugurācija: pret protestētājiem laiž darbā asaru gāzi un ūdensmetējus, simtiem aizturēto
1 stunda
LA
LA.LV
Laukos
“Beigu beigās viss ir caur jūtūbi.” Kāpēc un kā aitkopis Emīls Balvu pusē mācījās cirpt aitas
51 minūtes