Foto: Shutterstock

Kā izgatavot piramīdu saviem spēkiem 1

Lasītājs jautā: “Izlasīju rakstu par piramīdām. Labprāt izmantotu piramīdu sevis un apkārtnes enerģētiskai sakārtošanai. Mani interesē iespēja izgatavot piramīdu pašam. Man ir viena brīva istaba, tajā varētu novietot lielu piramīdu, kurā var ieiet un apsēsties. Kādus materiālus varu izmantot? Kādiem jābūt izmēriem? Vai ir svarīgi, kā to novieto?”

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

“Piramīdas proporcijas jāizrēķina pēc noteiktas formulas. Divu pamata malu garuma summa dalīta ar skaitli π– (tā aptuvenā vērtība ir 3,14) – piramīdas augstums,” paskaidro Kristaps Deģis.

Visai piramīdai jābūt no viena materiāla. Ja tas ir koks, būvē nedrīkst būt metāla detaļas. Ja piramīda izgatavota no vara, tad tikai no šā metāla. Turklāt dzelzs priekšmeti piramīdas apkārtnē var mainīt tās darbību, tādēļ ideālos apstākļos metāla lietām jābūt ne tuvāk kā divu metru attālumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svarīgi paša izgatavoto piramīdu novietot tā, lai viena no tās malām būtu paralēli ziemeļu–dienvidu virzienam.

Lai piramīdas koncentrētā enerģija neizklīstu, būvei vajag slēgtas malas, tad enerģija vairāk koncentrējas iekšpusē. Ja piramīdas dziedējošo spēku grib palielināt, šim nolūkam var izmantot kalnu kristāla spici.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.