Veselam
Neticami stāsti

Kā mēs bloķējam savas čakras13

Foto – Shutterstock.com

Pirmā čakra

Sarkana krāsa; asteskauls – Savienošanās ar Zemi, atbild par cilvēka dzīvības spēku.
Bloķējas, ja cilvēks izjūt bailes. Lai uzlabotu pirmās čakras darbību un noņemtu blokus, nevajag izlikties, ka baiļu nav vai mēģināt tās aizmēzt, tā vietā bailēm jāieskatās acīs. Salieciet savas bailes “pa plauktiņiem”.

Otrā čakra

Foto-Stock.hxcng

Oranžā krāsa; nedaudz zem nabas. Atbild par radošās puses īstenošanu un vajadzību apmierināšanu. Bloķējas, ja cilvēks izjūt vainu. Cilvēks tādā stāvoklī jūtas it kā lipīgā bezizejas kokonā. Noņemt bloku var tāpat kā pirmās čakras gadījumā – nemūciet no savas vainas sajūtas. Tieciet skaidrībā, kur tieši jūs redzat savu vainu. Paskatieties uz situāciju no citas puses.

Trešā čakra

Foto – Shutterstock.com

Dzeltenā krāsa. Naba ir mūsu organisms centrs, tā atbild par mūsu nodomiem. Bloķēšanās notiek, ja cilvēks izjūt kaunu, vilšanos. Diemžēl to mums iemāca jau skolā. Cenšoties visu laiku kaunināt bērnu, sakot viņam: “Vai tev nav kauna!?” mēs bloķējam ne tikai trešo, bet arī otro čakru. Blokus noņem tieši tāpat kā pirmajai un otrajai čakrai.

Ceturtā čakra

Foto – Shutterstock

Zaļā krāsa. Sirds, kas iesaistās visās cilvēka dzīves norisēs.
Ceturtajā čakrā rodas bloki, ja cilvēks izjūt bēdas. Tas ir ne mazāk postošs emocionālais stāvoklis. Kad aizveras šī čakra, cilvēks izjūt nepatīkamu, slimīgu stāvokli sirds apvidū. Šos blokus ir grūtāk noņemt nekā iepriekšējās čakrās, jo bieži vien cilvēks tad ir apātisks, kas liedz skaidri paraudzīties uz problēmu. Vajadzīgs liels gribasspēks, lai bēdās tiktu galā ar situāciju, ieraudzītu iemeslus un paskatīties no citām pusēm.

Piektā čakra

Foto – Shutterstock

Gaiši zilā krāsa. Kakls. Atbild par vielmaiņu un komunikāciju.

Bloķējas, ja cilvēks melo citiem vai sev. Tas laikam ir pats grūtākais – nemelot! It īpaši, ja nepārtraukti esam ar cilvēkiem, kuri melo. Viņi citos redz apmānu, pat ja viņiem nemelo. Diemžēl meli ir “lipīgi”. Ja jūs tiksiet tiksiet galā ar šo stāvokli un uzmanīgi pavērosiet, kā tas radies, ieraudzīsiet, ka tas ir kā vīruss, kuru nododam viens otram. Grūti būt pret to imūnam. Tomēr – iespējami. Neatbildiet melim ar to pašu un necentieties melot sev. Esiet pret sevi godīgi.

Sestā čakra

Foto – Shutterstock

Tumši zilā krāsa. Pieres vidus, trešā acs. Noskaņo ķermeni kontaktam ar zemapziņu, dvēseles spēks.

Bloķējas, ja cilvēks izjūt šķelšanos, dzīvo ilūzijās. Nevajag uzņemties vairāk nekā jūs spējat nest. “Zvaigžnu slimība” vienmēr noved pie kritiena. Jūs kļūstat akli un kurli pret visu. Pieņemiet realitāti tādu, kāda tā ir. Neba jums vajag visu, kas ir kaimiņam. Necentieties kļūt pārāki par citiem. Sapņi piepildās, ja tie ir reāli.

Septītā čakra

Saistītie raksti
Foto -Shutterstock.com

Violetā krāsa. Virs galvas – savienošanās ar kosmiskajām enerģijām.

Šajā čakrā rodas bloki, ja cilvēkam ir spēcīga piesaiste materiālajai pasaulei. Ar to domāts – mājai, darbam, mašīnai, cilvēkiem u.tml. Jāiemācās to visu atlaist. Pats grūtākais – atlaist cilvēku, kuru mīli. Taču pieņemot, ka mīlestība ir nemateriāla, to ir iespējams izdarīt. Nepieņemiet savas materiālās piesaistes par dogmu.

 

Izmantots materiāls no top.thepo.st

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Veselam
Asinsspiediena kontrole “pa pieskari” vai apturēta vielmaiņa. Kalviņš par Covid-19 “brīnumzālēm” un blaknēm 3
1 diena
ML
Māra Lapsa
Veselam
Kumelīšu koncentrāts atvaira odus, bērza lapu – sašaurina poras. Ineses dabas gudrības veselībai, labsajūtai un skaistumam
1 diena
LE
LETA
Veselam
Pasaules Veselības organizācija nāk klajā ar nopietnu brīdinājumu: Covid-19 pandēmija būs ilga 5
2 dienas

Lasītākie

AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Kā to var dabūt gatavu? Nedēļas nogales mīklainākās un šausminošākās avārijas
54 minūtes
LE
LETA
Veselam
Izveseļojušies visi 47 SAC “Mārsnēni” Covid-19 inficētie. Kur vēl joprojām visvairāk saslimušo?
26 minūtes
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Dodamies uz centrāltirgu: Cik šobrīd maksā gailenes? Vai baravikas arī var nopirkt? 1
10 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
“Izmaksas, salīdzinot ar iekšdedzes auto, vienkārši smieklīgas.” Cik tālu ar elektroauto ieviešanu esam Latvijā?
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Svarcēlājas Rebekas Kohas islāmticīgais līgavainis publicē fotogrāfijas, kurās pāris viens otram apliecina savas jūtas
5 stundas