AIWA Clinic direktors, ķirurgs, dr. med. Sergejs Ļebedjkovs.
AIWA Clinic direktors, ķirurgs, dr. med. Sergejs Ļebedjkovs.
Publicitātes foto

Mūsdienīga privāta klīnika nodrošina pasaules līmeņa ķirurģiju 1

Pirms pieciem gadiem Rīgā darbu uzsāka ķirurģijas klīnika AIWA Clinic. Šajā laikā sperti nozīmīgi attīstības soļi, lai nodrošinātu augstākā līmeņa ķirurģisko ārstēšanu, piesaistot izcilus speciālistus un izmantojot modernas medicīnas tehnoloģijas.

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 95 gadus vecās karalienes Elizabetes II pienākumus pārņēmis mazdēls princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone 9
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Hosams Abu Meri mājsēdes laikā spiests apgūt jaunas prasmes: sievai atteikt nevar! 36
6 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ziņas
Sabiedriskā transporta atlaižu haoss mājsēdē, pat satiksmes ministrs iebilst un nesaprot 53
11 stundas
Lasīt citas ziņas

Klīnika var lepoties arī ar lieliskām diagnostikas iekārtām  un mūsdienīgu, pacientiem maksimāli drošu vidi, kas pandēmijas laikā ir neapšaubāmi svarīgi.

AIWA Clinic direktors, ķirurgs, dr. med. Sergejs Ļebedjkovs uzsver, ka veiksmes stūrakmeņi ir darba kvalitāte un īpašais serviss, ko klīnika spēj nodrošināt, piedāvājot gan diagnostiku, gan ārstēšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Klīnikas personāla mērķis ir vienots – lai mūsu pacienti atgūtu veselību, visu darām profesionāli un kvalitatīvi. Tikai tā AIWA Clinic var noturēt augstu līmeni un nepārtraukti pilnveidoties. Klīnikā strādā 138 darbinieki, no kuriem 60 ir ārsti. Palātas šeit ir vienvietīgas vai divvietīgas, kas nozīmē maksimālu komfortu pacientiem.

Mūsu klīnikas pērles ir starptautiska līmeņa bariatrijas ķirurģija, kas teicami attīstās. Virsārsts, ķirurgs Igors Troickis ir veicis vairāk nekā 1000 bariatrijas operācijas klīnikā AIWA.  Arvien vairāk šo operāciju sāk izmantot Latvijas iedzīvotāji.

Publicitātes foto

Attīstās ortopēdija, kur endoprotezēšanas jomā sasniegti ievērojami rezultāti un tiek veiktas inovatīvas endoskopiskas krustenisko saišu sašūšanas operācijas.

Mūsu lepnums ir acu ķirurģija – veicam vairāk par 1100 kataraktas operācijām gadā, sekmīgi attīstām arī redzes lāzerkorekciju.

Labā līmenī ir laparoskopiskā jeb saudzējoša lāzerķirurģija, attīstītās LOR ķirurģija, turklāt strādājam arī ar bērniem.

Pie mums ir izcili neiroķirurgi un operējošs ginekologs, kā arī viens no vadošajiem Latvijas proktologiem,” stāsta Sergejs Ļebedjkovs.

Klīnikas direktors ir pārliecināts, ka ne vienmēr ir nepieciešamas reklāmas kampaņas, jo labā pieredze, ko var piedzīvot AIWA Clinic, izplatās ātri: “Nekad neesam īpaši reklamējuši, piemēram, dienas stacionāru, kur sniedzam vienīgi maksas konsultācijas, taču uz to veidojas rindas. Pacientiem ir labas atsauksmes un viņi tās nodod tālāk!”

2018. gadā AIWA Clinic – Baltijas valstīs pirmā privātā plaša spektra ķirurģiskā klīnika – saņēma starptautisku sertifikātu kā apliecinājumu tam, ka sniegtie pakalpojumi atbilst Eiropas un starptautiskajam līmenim.

Darbs pandēmijas apstākļos

Pandēmija ieviesa korekcijas visu veselības aprūpes iestāžu darbā, un AIWA Clinic kolektīvs meklēja risinājumus, kā šo veselības krīzes laiku veiksmīgi pārdzīvot.

“Ārkārtējā situācija radīja satraukumu gan personālam, gan pacientiem. Izstrādājuši pat plānu, kā nepieciešamības gadījumā veikt neatliekamās operācijas. Tiesa, klīnika nestrādāja vien pagājušā gada aprīlī un daļēji maijā.

Atsākot darbu, ievērojām visus priekšnoteikumus, lai samazinātu inficēšanas risku, veicām darbinieku regulāru testēšanu. Klīnikā nav bijis neviens pacienta inficēšanās gadījums ar Covid-19.

Lepojamies, ka pašlaik ir vakcinēti 90% personāla. Esam atbildīga komanda – ikvienam ir svarīga kolēģu un pacientu veselība,” apliecina Sergejs Ļebedjkovs un atklāj, ka pandēmijas posmā ir pat pieaudzis izmeklējumu un operāciju skaits.

Klīnikas direktors ir pārliecināts, ka tas ir apliecinājums pacientu izvēlei par labu epidemioloģiski drošai veselības aprūpes iestādei, kāda ir AIWA Clinic.

Pakalpojumi – ne tikai par maksu

Lai gan AIWA Clinic ir privāta veselības aprūpes iestāde, nav tā, ka pakalpojumi te ir tikai un vienīgi par maksu.

Klīnikai ir līgums ar Nacionālo veselības dienestu, kas nozīmē, ka var saņemt arī valsts apmaksātus pakalpojumus  traumatoloģijā, ginekoloģijā, oftalmoloģijā, vispārējā ķirurģijā vai diagnostikā. Gaidīšanas laiks nav garš, piemēram, uz kataraktas operāciju – aptuveni divas trīs nedēļas.

Publicitātes foto

Sergejs Ļebedjkovs gan pauž nozēlu par to, kā valsts novērtē dažas ķirurģiskās operācijas: “Proktoloģisko operāciju tarifs pat nenosedz to pašizmaksu! Tas nozīmē, ka šādi valsts apmaksātais pakalpojums klīnikai nes zaudējumus. Tomēr gribas cerēt, ka Nacionālais veselības dienests neatbilstošos tarifus pārskatīs.”

Bariatrijas ķirurģija un endoprotezēšana – aktuāla arī ārzemju klientiem

Bariatrijas ķirurģija jeb kuņģa samazināšanas operāciju veikšana, lai pacients atbrīvotos no liekā svara, klīnikā ir labi attīstīta joma – veiklas jau aptuveni 400 šādas operācijas gan Latvijas, gan ārzemju pacientiem.

Sergejs Ļebedjkovs atklāj, ka veikt bariatrijas operācijas AIWA Clinic ir ļoti iecienījuši ārzemju klienti –veselību te uzlabojuši pacienti no 44 pasaules valstīm!

“Iepriecina, ka aizvadītajā un šajā gadā turpina pieaugt Latvijas pacientu skaits. Liekais svars ir nopietna problēma, kas vecina dažādu slimību attīstību. Ja svaru samazina, var uzlabot veselību un dzīves kvalitāti,” atzīst klīnikas direktors un piebilst, ka ārzemju pacientu vidū populāras ir arī lielo locītavu endoprotezēšanas operācijas.

Savukārt Latvijas iedzīvotāji, kuriem nepieciešama operācija, kas netiek apmaksāta no valsts budžeta, var izmantot klīnikas sadarbības partneru piedāvāto iespēju, sadalot maksājumus, operāciju apmaksāt ilgākā laikā posmā.

Svarīgi būt soli priekšā

Lai arī AIWA Clinic pašlaik ir vienīgā plaša spektra privātā ķirurģijas klīnika Latvijā, apstāšanās nozīmētu soli atpakaļ, tādēļ ir jārod veidi, kā nostiprināt savu pozīciju veselības aprūpes tirgū.

“Piemēram, ārstējam mazos pacientus ar otorinolaringoloģiskām (LOR) slimībām, pie mums ir iespēja veikt asaru kanāla operāciju, darbojoties komandā LOR un oftalmoloģijas speciālists.

Īpašu uzsvaru liekam uz sniegto pakalpojumu kvalitāti un strādājam pie tā, lai uz pakalpojumu saņemšanu nebūtu jāgaida garās rindās,” stāsta Sergejs Ļebedjkovs.

Publicitātes foto

AIWA Clinic kolektīva nākotnes plāni ir lieli – turpinot attīstīt veiksmīgi uzsāktos virzienus, ir iecere veidot bariatrijas, oftalmoloģijas, traumatoloģijas un ginekoloģijas centrus.

“Turpināsim visu virzienu attīstību, veidojot vairākus kompetences centrus, paplašināsim plastisko operāciju klāstu, šoruden uzsāksim sadarbību ar Lietuvas klīnikām.

Plānu ir daudz, taču visu neizdodas īstenot ātri. Viens no iemesliem – nepietiekams gultasvietu skaits stacionārā. Arī to risinām – apsveram jauna korpusa celtniecību. Par mūsu ikdienu jau kļūst gan jaunu iekārtu, gan metošu ieviešana,

Daudz domājam par to, kā piesaistīt perspektīvus jaunos kolēģus. Veiksmīgi sadarbojoties ar Rīgas Stradiņa universitāti  un Latvijas Universitāti, pie mums iziet praksi un gūst vērtīgu pieredzi topošie ārsti un rezidenti. Tiecamies uz to, lai nākotnē mūsu komandai pievienotos izcili profesionāļi,” apliecina AIWA Clinic direktors.

https://aiwaclinic.lv/

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Veselam
Kā uzturēt savu seksuālo veselību labā formā un pārliecināties, vai intīmajā sfērā viss “strādā kā pulkstenis”? 5
2 stundas
LA
LA.LV
Uncategorized
Helmuts Bēķis: Prostatas vēža politika Latvijā – sagaidīt metastāzes un tad sākt ārstēšanu 8
8 stundas
LA
LA
Veselam
Ārsts skaidro, kas notiek ar imunitāti pēc 180 dienām, pacientam izslimojot Covid-19 82
22 stundas
LE
LETA
Veselam
Paaugstinoties Covid-19 izplatības rādītājiem, iedzīvotājiem pieaug arī bezcerības un bezspēcības sajūtas 96
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. 95 gadus vecās karalienes Elizabetes II pienākumus pārņēmis mazdēls princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone 9
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Hosams Abu Meri mājsēdes laikā spiests apgūt jaunas prasmes: sievai atteikt nevar! 36
6 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ziņas
Sabiedriskā transporta atlaižu haoss mājsēdē, pat satiksmes ministrs iebilst un nesaprot 53
11 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Šis ir skarbs patiesības mirklis!” Rēvalds par dubultmorāli un izlikšanos Covid-19 pandēmijā 99
11 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ziņas
Vairāku pret obligātās vakcinācijas piketu rīkotājs Šlesers saslimis ar kovidu 123
5 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Kur vīrusa daļiņu ir vairāk un pastāv lielāks risks inficēties? 5
5 stundas
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilā vakcinācijas punkta izbraukumiem liels pieprasījums jau pirmajā nedēļā 5
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Ceļazīmes sadzīvošanai ar gada tumšo laiku 1
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Mūsu jaunajā realitātē konsultācijas tiešsaistē ir farmaceitiskās aprūpes daļa 3
6 dienas
LA
LA
Veselam
Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās 2
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts 12
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA gatava iesaistīties papildus plānveida operāciju nodrošināšanā 3
14. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Vajadzība pēc farmaceita padoma ārkārtējā situācijā ir pieaugusi
13. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Visbiežāk iedzīvotāji atbalsta sejas aizsargmasku nēsāšanu sabiedriskās vietās 3
8. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Cik nopietna rudens kaite ir noķerta? 3
7. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bez magnija nav iespējamas vairāk nekā 300 bioķīmiskas reakcijas organismā 1
6. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 ieteikumi – lai imunitāte ir tavas veselības miesassargs 11
4. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” – mīlētākais zīmols farmācijā trešo gadu pēc kārtas 4
30. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Monas Lizas pieskāriens sievietes intīmajai veselībai 3
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vidusjūras diēta un C vitamīns un locītavu veselības ābecē 2
20. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Sāpju vietā jaunas locītavas 3
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šogad gripas sezona varētu būt smaga, tai jāsagatavojas 8
15. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā 5
1. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus 3
30. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Paralimpieši saņem iedvesmojošus sveicienus pirms startiem Tokijā 1
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ja skrienot atgadās trauma
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bērns un viedierīces: kā pasargāt acu veselību? 3
25. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Puse Latvijas iedzīvotāju izjūt locītavu un muskuļu sāpes, bet palīdzību meklē vien retais 21
24. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
diabēts spēj izraisīt sāpes cīpslās? 2
17. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Ceļavārdi pirms paralimpiskajiem startiem Tokijā 1
10. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja pārslogots vai sasists sāp plecs 1
10. augusts, 2021
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Kustību amplitūdas nozīme un citi padomi locītavu veselībai 2
6. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā un kāpēc veidojumi uz ādas ir jāpieskata 3
4. augusts, 2021
LE
LETA
Veselam
Aptaujā noskaidrots, cik liela daļa cilvēku veic Covid-19 testu, sajūtot saaukstēšanās simptomus 38
2 dienas
LE
LETA
Veselam
70% Latvijas iedzīvotāju organismā trūkst nozīmīgs elements, atklāj SPKC 125
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Ziema un rudens ir pārbaudījums mūsu imūnsistēmai. Kādus vitamīnus izvēlēties gada aukstajiem mēnešiem? 6
3 dienas
LA
LA.LV
Kokteilis
VIDEO. Bijušais policijas priekšnieks Ints Ķuzis cīnās ar ļoti nopietnām veselības problēmām
3 dienas
LA
LA.LV
Kokteilis
Ar dabas spēku pret slimošanu! Fitoterapeites pieredze: 5 labākās receptes vīrusu profilaksei
4 dienas
LA
LA.LV
Stāsti
“Lūdzu, piedodiet par mūsu stulbumu un vieglprātību…”: latviete atklāj baisu pieredzi, kā viņas vīru dažās dienās “aprija” kovids 53
5 dienas
LE
LETA
Ziņas
Stacionēto Covid-19 pacientu skaits sasniedzis rekordu – slimnīcās ārstējas 1444 cilvēki 31
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Vai tiešām bija jānonāk līdz 3000 gadījumiem dienā, lai sāktu domāt?” Rajevskis komentē pašreizējo kovid situāciju Latvijā 59
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Pavļuts uzsācis vakcinēšanās kampaņu, personīgi zvanot senioriem, un aicina to darīt arī citus 100
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ziņas
Vairāku pret obligātās vakcinācijas piketu rīkotājs Šlesers saslimis ar kovidu 123
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Gaidāmi siltuma rekordi! Bricis par laikapstākļiem šonedēļ 6
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Vai pašapliecinājumu var rakstīt uz visu mēnesi? 17
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
Rīgā pie Akmens tilta Daugavā iebraukusi un nogrimusi automašīna 9
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Mājsēdes laikā sievietes mēģina paslēpties automašīnā un policijai draud ar šautriņu 4
33 minūtes
LE
LETA
Ziņas
“Šī vakcīna satur augstāku antigēnu devu.” Zavadska atklāj, kurai vakcīnai ir vislielākā efektivitāte pret Covid-19 98
1 diena
IR
Ilmārs Randers
Ziņas
Sabiedriskā transporta atlaižu haoss mājsēdē, pat satiksmes ministrs iebilst un nesaprot 53
11 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Šis ir skarbs patiesības mirklis!” Rēvalds par dubultmorāli un izlikšanos Covid-19 pandēmijā 99
11 stundas
LA
LA
Ziņas
“Bagāti ministri nabadzīgā valstī – tas ir neētiski,” Liepnieks par algu palielināšanu valsts amatpersonām 72
1 diena
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Lai kā arī šobrīd būtu, ne Šlesers, ne Gobzems augstu nepalēksies 44
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Vai traģēdiju varēja novērst? Publicētas fotogrāfijas pēc nelaimes ar Boldvinu filmēšanas laukumā 8
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Izskan versija par valsti, kur varētu notikt Maira Brieža cīņa pret Džeiju Opetaju 1
20 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
Todien laika apstākļi braukšanai bijuši nejauki. Vai Irēnai bija iespēja izvairīties no sadursmes? 11
1 diena
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
“Bērnu svētki sākas ar šāvienu krūtīs.” Kādu sodu piespriedusi tiesa šāvējam Jurijam? 8
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Mājsēdes laikā sievietes mēģina paslēpties automašīnā un policijai draud ar šautriņu 4
17:32
GN
Gints Narogs
Ziņas
Latvijas čempione handbolā Dobeles “Tenax” sasniegusi EHF Eiropas kausa izcīņas trešo kārtu
17:29
LE
LETA
Ziņas
Krievijā atkal jauno Covid-19 gadījumu skaita rekords 7
16:55