Miks Dukurs privātajā dzīvē un uz skatuves

“Par jaunu sākumu!” Ieraksti sociālajos tīklos ļauj noprast, ka mūziķa Mika Dukura laulība oficiāli šķirta 7

Kā noprotams pēc ierakstiem sociālajos tīklos, 5. decembrī oficiāli šķirta mūziķa Mika Dukura un viņa nu jau bijušās sievas Lauras Dukures 11 gadus ilgā laulība.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
Lasīt citas ziņas

Laura Dukure savā “Instagram” profila sadaļā “Stories” dalījusies ar attēlu, kur rokā redzama šampanieša glāze ar uzrakstu: “TO THE END OF THE ERA & TO NEW BEGGININGS!” (Par ēras beigām un jaunu sākumu!).

Savukārt Miks Dukurs “Instagram” un “Facebook” profilā mazliet vēlāk publicējis melnu attēlu, pie ieraksta norādot: “05.12.2023. // it ain’t over till’.. it’s over.. and sometimes it should be, cause it’s for good.”
CITI ŠOBRĪD LASA

Tulkojumā – tas nav beidzies līdz.. tas ir beidzies.. un dažreiz tam tā vajadzētu būt, jo tas ir uz labu. Pie ieraksta pievienotas vairāki tēmturi: #jaunanodaļa #oficiāli #šķīries #pateicīgs #turpiniet uz priekšu.

Jau ziņojām, ka latviešu talantīgais mūziķis par šķiršanos paziņoja socvietnē “Facebook”, nākot klajā ar bēdīgām ziņām – viņa un sievas Lauras kopdzīve ir beigusies.

““Centies Kāpt” – nosaukums, kurš raksturo ļoti jaudīgu dzīves posmu! Lielas skatuves, jaunieši, kas dzied piedziedājumu skaļāk par mani! Neaizmirstami! Paldies kolēģiem – Jānim Šmēdiņam (Fakts) un Artūram Eduardam Breģim (Grafomāns), kā arī Do Studijai par šo pieredzi.

Tuvojoties rudens koncertiem radās liela vēlēšanās šo dziesmu iekļaut repertuārā, tāpēc nolēmu to ierakstīt ar saviem puikām: Ēriks Upenieks / ģitāra; Miķelis Vīte / bungas un protams Edijs Dukurs / bass.

Man šķiet, ka dziesma ieguvusi otro elpu, citu jaudu, jo tās vēstījumu tā pa īstam sajutu tikai tagad, kad piedzīvoju ļoti lielas pārmaiņas savā privātajā dzīvē.

Nozīmīgs dzīves posms – laulība ar manu sievu Lauru Dukuri – ir noslēdzies. 11 skaisti gadi, divi superīgi bērni un daudz kopīgi izdzīvotu kāpumu un kritumu, taču mēs uztveram to cik iespējams viegli un ir jāturpina kāpt!

Sanāk krist, notīrām drēbes un turpinām ceļu jau citādi. Joprojām kā draugi, kā mīloši vecāki saviem bērniem un atbalstot vienam otru. Draugi, viss būs labi! Šī dziesma ir pirmais vēstnesis no tā kas sekos, jo sirds ir pilna un vēlos dalīties!

Neviena šķiršanās nav viegla un paies laiks līdz apradīsim ar jauno realitāti, taču tikmēr apsolu savas sajūtas, kā vienmēr, izpaust ar mūzikas palīdzību,” Miks norādīja vietnē “Facebook”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.