Foto: Shutterstock

Par ko mīlēšanās laikā satraucas vīrieši 0

Mīlas prieki ir nodarbe, kas saistās ne tikai ar patīkamām izjūtām, bet arī bailēm un nedrošībām – vai partnerim patikšu kaila, vai viņš būs apmierināts un vai mums saskanēs. Tomēr sievietes nav vienīgās, kas satraucas pirms mīlēšanās, īpaši, ja ar partneri kopā būts neilgi. Arī vīriešiem sekss bieži saistās ar bažām par to, kas sagaida viņus un partneri.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Lasīt citas ziņas

Lai arī daļa lietu, par ko baidās sievietes, piemēram, partnera iepriecināšana un ķermeņa vērtēšana, satrauc abus dzimumus, daļu no vīriešu pārdzīvojumiem dāmas pat nespēj iztēloties. Iedvesmojoties no “Cosmopolitan”, “Elita Daily” un “Glamour” piedāvājam iepazīties ar vairākām vīriešu bailēm, kas saistītas ar mīlēšanos.

Protams, dažādas bažas ir izteiktākas tad, ja tiek piedzīvota pirmā intīmā pieredze ar jaunu partneri. Esot ilgstošās attiecībās, partneriem ir iespēja vienam otru iepazīt, izprast otra vajadzības un vēlmes, kā arī atrast to, kas patīk abiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai partnerei patiks ķermenis un mantība

Ļoti daudzas sievietes jūtas neērti par savu ķermeni un baidās atkailināties mīļotā vīrieša priekša. Un viņas nav vienīgās. Arī kungi ne vienmēr jūtas pārliecināti par sevi, īpaši, ja pirms tam esi jūsmojusi par to, kā tev patīk kāds no spriedzes filmās spēlējošiem aktieriem. Kā gan, lai vidusmēra vīrietis ar to sacenšas? Turklāt muskuļi un auguma aprises nav vienīgais, kas var radīt kompleksus. Ir vīrieši, kas satraucas par savu apmatojumu, par to cik daudz viņi svīst un kāds ir viņu ķermeņa aromāts.

Neaizmirsti, ka netrūkst arī vīriešu, kas satraucas par savas mantības izmēriem un formu.

Ja nu partnerei tā nepatiks – būs par mazu, par lielu vai citā veidā par “nepareizu”? Ne velti dzimumorgānus mēdz dēvēt arī par vīrieša lepnumu. Ja vīrietim pašam nešķiet, ka daba viņu ir apveltījusi ar lepošanās vērtu mantību, viņš var justies ļoti nepārliecināts par sevi un baidīties pilnībā atklāties sievietei.

Sievietes gaidu nepiepildīšana

Slikts gultā – tas ir spriedums, ko par sevi nevēlētos dzirdēt neviens. Arī vīrietis vēlas, lai partnere būtu apmierināta ar viņa sniegumu guļamistabā. Filmas ar kaislīgām mīlēšanās ainām, kurās abi partneri sasniedz skaļu un baudpilnu kulmināciju, atstāj ietekmi arī uz vīrieša prātu. Arī viņš vēlas būt neatkārtojams partneris, kas spēj sievieti novest līdz ekstāzei, liekot sevi iekārot vēl vairāk.

Protams, tas nebūt nenozīmē, ka mīļotā ego apmierināšanai tev ir jātēlo orgasms.

Tāpat vīrieši (kā jau ikviens cilvēks) mēdz sevi salīdzināt ar citiem.

Viņi mēdz domāt un satraukties par to, vai tev ar viņiem ir tikpat labi, kā ar bijušo partneri. Tāpat kungi satraucas par to, vai viņu darbības mīlēšanas laikā neapslāpēs mīļotās iekāri un neliks dāmai zaudēt interesi, tāpēc neklusē, ja mīļotā centieni atmaksājas – pasaki, ka tev ir labi, un izrādi to, ka izbaudi notiekošo.

Reklāma
Reklāma

Pievils viņa ”aprīkojums”

Vēl viena no lietām, par ko guļamistabā mēdz satraukties daudzi vīrieši, ir problēmas ar viņa “aprīkojumu”. Erekcijas neesamība biedē ļoti daudzus, jo var likt vīrietimm justies mazvērtīgam un nespējīgam. Erekcijas neesamībai var būt ļoti daudz iemeslu – nervozitāte, depresija, alkohola lietošana un citi. Neatkarīgi no tā, kas izraisa erekcijas zudumu, vīrieši nevēlas to piedzīvot, stājoties intīmās attiecībās. Un bailes, ka tas notiks, var būt ļoti spēcīgas.

Erektīlā disfunkcija nav kaut kas kāds, ko sieviete var piedzīvot un saprast, tāpēc arī reakcija uz šādu notikumu ne vienmēr ir atbilstoša. Ja tā notiek, nevajadzētu uzreiz pieņemt, ka tā ir tava vaina, tāpat centies neizrādīt neapmierinātību un dusmas savam partnerim. Gulta arī nav piemērotākā vieta, kur par to runāt, jo, ja vīrietis ir satraucies, tad saruna par notikumu visu var padarīt vēl sliktāku.

Partnere, kas neizrāda pilnīgi nekādu iniciatīvu

Jau iepriekš rakstījām, ka partnera gulēšana “zvaignītē” ir lieta, ko mīlēšanās laikā nevēlas piedzīvot ne sievietes, ne vīrieši. “Viņa” lasītāja Lelde savulaik atklāja, ka tieši šāda situācija ir viena no viņas nepatīkamākajām pieredzēm gultā: “Bija viens puisis, ar ko man ļoti labi saskanēja gultā. Vismaz sākumā man tā šķita. Arī viņš norādīja, ka mums ļoti labi saskan, un ļoti vēlējās mīlēties ar mani virspusē. Parasti man patīk būt virspusē, bet tajā reizē tās bija šausmas. Viņš vienkārši gulēja un neko nedarīja. Es jutos, kā muļķe, un nesapratu, kas man tagad jādara, kā man jākustas.”

Arī vīrieši nav sajūsmā par partneri, kas neizrāda pilnīgi nekādu iniciatīvu mīlēšanās laikā, un sastapšanos ar šādu sievieti guļamistabā varētu uzskatīt par kungu bailēm. Partneres pasivitāte ne tikai liedz izbaudīt mīlēšanos, bet arī vairo nedrošību un nepārliecinātību par sevi. Tas var likt domāt, ka entuziasma trūkums liecina par to, ka sieviete savu partneri neiekāro un viņu nebūt neuzbudina tas, ko kungs gultā dara.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.