Pulks: Pēc likuma pašvaldība nemaz nedrīkst ieguldīt naudu iekšpagalmu salabošanā, bet cilvēkiem ir cita iespēja 0

Pievieno LA.LV

“Pēc likuma pašvaldība nemaz nedrīkst ieguldīt naudu iekšpagalmu salabošanā,” skaidro Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks (JV) TV24 raidījumā “Rīga gatava?”.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
TESTS. Ja spēj pareizi atbildēt vismaz uz 75% jautājumu, tavā pasē ir pamats būt norādei par Latvijas pilsonību
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka tas ir gadījumos, kad māju iekšpagalmu zeme ir iedzīvotāju kopīpašums.

“Šobrīd strādājam pie tā, ka izdosim saistošos noteikumus, ka mēs varētu vismaz tos ceļus, kad ved uz izglītības iestādēm, un tādu iekšpagalmos ir daudz, iegūt pašvaldības īpašumā, lai varētu saremontēt,” Pulks norāda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pieejama gan ir līdzdalības nauda, kur ar nodokļu maksātāju līdzekļiem šos iekšpagalmus iespējams renovēt.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.