Šī bija Covid-19 aktīvākā vasara! Kam gatavoties rudenī? 40

Šovasar novērots līdz šim vasaras mēnešos lielākais Covid-19 izplatības pacēlums. Divās Daugavpils slimnīcas nodaļās ieviesta pat karantīna. Kam gatavoties šoruden?

Reklāma
Reklāma
10 lietas, kas bez žēlastības jāizmet no mājas līdz Jaunajam gadam. Vismaz viena no tām ir teju katram
Kokteilis
Auns – melns, Lauva – balts: neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei
“17 gados kaut ko tādu pieredzēt, tas ir briesmīgi…” Viens no cietušajiem gatavs runāt un atklāj, kas patiesībā notika avārijā Saldus novadā
Lasīt citas ziņas

“Vienmēr, kad bērni sāk iet skolā, no laukiem uz pilsētu sabrauc daudzi, tad vienmēr vairāk slimo ar respiratorām slimībām vairāk,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” skaidro infektoloģe Ludmila Vīksna.

Viņa gan stāsta, ka ir parādījies arī jauns Cvodi-19 Omikrona variants.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šis paveids, nevis radījis smagāku saslimšanu, bet to vieglāk citiem inficēt,” infektoloģe norāda.

Cik liela iespējamība, ka kovids atkal kļūst bīstams cilvēku dzīvībai?

“Uz to neviens konkrēti atbildēt nevar. Arī šobrīd no kovida cilvēki mirst. Mēs esam stāstījuši, ka riska grupā ir vecāki cilvēki ar hroniskām slimībām, bet patiesība ir tāda, ka bīstams šīs vīruss var būt jebkuram, tāpēc jādomā par vakcinēšanos,” tā Vīksna.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.