Foto: EPA/Scanpix/LETA

Stacionēti 24 Covid-19 pacienti, bet slimnīcās esošo kopskaits sarucis 0

Pagājušajā diennaktī stacionēti kopumā 24 Covid-19 pacienti, kamēr kopējais slimnīcās esošo kopskaits sarucis līdz 240, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Lasīt citas ziņas
No visiem stacionētajiem pacientiem 228 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 12 ir ar smagu slimības gaitu.

Pagājušajā diennaktī no slimnīcām izrakstīti 30 pacienti, kopējam stacionāru pametušo skaitam sasniedzot 489.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, Latvijas veselības aprūpes sistēmai būtu kritiski, ja slimnīcās nonākušo Covid-19 pacientu skaits pārsniegs 500, otrdien pēc valdības ārkārtas sēdes atzina veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 313 Covid-19 gadījumi, kas ir līdz šim lielākais vienā diennaktī konstatēto gadījumu skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Pagājušajā diennaktī arī veikts rekordliels Covid-19 testu apjoms – 7328, un 4,3% gadījumu tie bijuši pozitīvi. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Aizvadītajā diennaktī miruši seši pacienti, kuriem bija apstiprināta inficēšanas ar Covid-19.

Līdz šim saslimšana ar Covid-19 Latvijā ir apstiprināta kopumā 6752 personām, savukārt no Covid-19 līdz izveseļojušās 1444 personas.

Iepriekš augstākais vienā diennaktī atklātais gadījumu skaits bija 29.oktobrī, kad tika konstatēti 284 Covid-19 gadījumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.