Foto: Shutterstock

Kad un kāpēc ziemā jānēsā saulesbrilles? 0

Pievieno LA.LV

Lasītājs jautā: “Pierasts, ka saulesbrilles ir vasaras aksesuārs, tomēr arī ziemā, kad retu reizi uzspīd saule, šķiet, ka tā ir vēl spožāka. Zinu cilvēkus, kuri patiešām liek saulesbrilles arī februārī, un tādus, kas par to vien smej. Kā ir pareizi?”

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Zelenska operācija ir sākusies: Kerčā pērkona sprādzieni, par kuriem viņi brīdināja Putinu. Laika atskaite sākas šodien!
“Tirgo poļu zemenes par 10 eiro kilogramā!” Sieviete, iespējams, atmasko meļus Centrāltirgū
Lasīt citas ziņas

“Saulainā dienā ziemā saulesbriļļu lietošana ir tieši tikpat vitāli svarīga, cik vasarā,” skaidro optometriste Aija Muceniece. Saulesbrilles cilvēks lieto divu iemeslu dēļ – lai pasargātu acis no apžilbšanas un saglabātu komfortu, un izvairītos no kaitīgā ultravioletā starojuma. Tas ir arī ziemā, kad redzamā gaisma turklāt atstarojas no sniega. “Starojumu ziemā saņemam vēl lielākā devā nekā vasarā,” teic optometriste un piebilst – pastaigājoties saulainā laikā vai slēpojot saulesbrilles noteikti jālieto, lai aizsargātu acis un justos ērti. Tā nav mode, bet gan rūpes par savu acu veselību.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.