Foto – Karīna Miezāja

Veselīgas uzkodas, spēles un darbnīcas – 1. jūnijā Centrāltirgū 0

Pievieno LA.LV

Par godu Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai, piektdien, 1.jūnijā no plkst.11:00 līdz 14:00 visi laipni aicināti uz informatīvi izklaidējošu pasākumu kopumu, kas jo īpaši sagatavots bērnu auditorijai.

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Lasīt citas ziņas

Šogad Centrāltirgus par Bērnu aizsardzības dienas saukli ir izvēlējies – “Esi aktīvs, veselīgs un prieka pils, mazais draudziņ!”, un šī atziņa caurvij arī dažādās aktivitātes, kas sagaida tirgus apmeklētājus – veselīgas uzkodas, lielformāta spēles, radošās darbnīcas (sapņu ķērāji, vēja zvani, hennas tetovējumi), bērnu un jauniešu ansambļu priekšnesumi. Tāpat par centrālo izklaides objektu kļūs Ivara Mailīša radītais karuselis, kas griezīs virpuli pašā tirgus viducī. Un lai šo dienu padarīto sevišķi spilgtu un interesantu, bērnus sagaida īpašie svētku viesi – īsti poniji!

Savukārt jau no plkst. 8:00 līdz 18:00 par godu šai dienai tiek rīkots īpašs mājražotāju tirdziņš ar nosaukumu “Saldumu diena Centrāltirgū”!

CITI ŠOBRĪD LASA

Saldi, gardi, veselīgi mājražotāju izstrādājumi un raibi ciku-caku darinājumi, kas savesti no visas Latvijas, papildinās tirgus ikdienas preču un produktu klāstu!

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.