Veselam
Psiholoģija

Kā zināt, ka vīram bijusī sieva ir tikai bijusī un attiecībām tikts pāri?0

Foto – Fotolia

Lasītāja Laura jautā Dzīvesmākslas Akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Vēlos jautāt Antrai – kā var zināt, ka vīrietis ir ticis pāri iepriekšējām attiecībām, kurās ir bērni. Kāda komunikācija ar bijušo ir normāla/pieļaujama/veselīga šādā situācijā?”

Atbild Dimantra Antra: “Tēvam par bērniem atbildība ir vienmēr, bet par bērniem, nevis bijušo sievietei. Un vajadzētu to ļoti strikti nodalīt, ka attiecības ar bērniem ir kaut kas cits nekā attiecības ar bijušo sievieti. Ļoti būtiski ir pieņemt vīrieti ar visiem viņa bērniem un izprast, ka viņam ir jānes atbildība par viņiem. Sieviete var veidot jau savas attiecības ar vīra bērniem, sadraudzējoties un satuvinoties, un nedodot vaļu greizsirdībai un aizspriedumainai.

Vēl es ieteiktu gan esošajai, gan bijušajai sievietei sadraudzēties. Ja attiecības ir šķirtas un tajās ir kopīgi bērni, tad bērni vislabāk jutīsies, ja pieaugušie spēs veidot draudzīgas attiecības.

Nedrīkst vīrietim likt izvēlēties. Ir jāatceras, ka atbildība pret bērniem ir ļoti svarīga vīrietim. Nedrīkst šo atbildību traucēt. Bērni ir vislabākie draugi. Viņi dzīves laikā var kļūt par atbalstu tev pašai. Viņi ir skaista vērtība, kuri jau mazlietiņ kļūst arī par taviem bērniem. Bet bijusī sieva nedrīkst būt nekas vairāk tev par draudzeni un vīram nav jānes atbildība pret viņu.”

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes uz lasītāju jautājumiem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 5
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Divi novadi ir brīvi no Covid-19 slimniekiem
56 minūtes
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kašers pastāsta par biedējošu notikumu, ko viņš piedzīvoja, kad bija tikai 9 gadus vecs zēns
46 minūtes