Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
13. februāris, 2014
Drukāt

Apledojuma un dažviet sniega dēļ apgrūtināta braukšana visā Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Apledojuma un dažviet sniega dēļ apgrūtināta braukšana pa valsts un reģionālajiem autoceļiem ir visā Latvijas teritorijā, liecina ceļu uzturētāju “Latvijas valsts ceļi” informācija.

Šorīt apgrūtināta braukšana Vidzemē ir uz autoceļiem Rīga – Ainaži, Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) un Smiltene – Gulbene.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir Pierīgā un uz Rīgas apvedceļa (Baltezers – Saulkalne) un Rīgas apvedceļš (Salaspils – Babīte).

Virzienā uz Zemgali apgrūtināta ir braukšana uz autoceļiem Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle) un Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene).

Kurzemē ir jāuzmanas uz autoceļiem Rīga – Ventspils, Rīga – Skulte – Liepāja, Rīga – Ventspils, Liepāja – Lietuvas robeža (Rucava), Talsi – Stende – Kuldīga un Līgas – Kandava – Veģi.

Savukārt virzienā uz Latgali apgrūtināta braukšana ir uz autoceļiem Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova), Rēzeknes apvedceļš, Rēzekne – Gulbene, Pļaviņas – Gulbene un Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi).

Pa reģionālas nozīmes ceļiem šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu, Ludzas, Madonas, Ogres, Preiļu, Rēzeknes, Saldus,
Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkārtnēs.

Kā norāda ceļu uzturētāji, sasalstot uz brauktuves esošajam mitrumam, kad gaisa temperatūra svārstās ap nulle grādiem, var veidoties apledojums, jeb tā saucamais “melnais ledus”, kuru ir īpaši grūti pamanīt. Šādos apstākļos paaugstinātas apledošanas riska vietas ir tilti un ceļu pārvadi, kā arī ceļu posmi ūdenstilpju un mežu tuvumā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+