Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
13. februāris, 2014
Drukāt

Apledojuma un dažviet sniega dēļ apgrūtināta braukšana visā Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Apledojuma un dažviet sniega dēļ apgrūtināta braukšana pa valsts un reģionālajiem autoceļiem ir visā Latvijas teritorijā, liecina ceļu uzturētāju “Latvijas valsts ceļi” informācija.

Šorīt apgrūtināta braukšana Vidzemē ir uz autoceļiem Rīga – Ainaži, Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) un Smiltene – Gulbene.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir Pierīgā un uz Rīgas apvedceļa (Baltezers – Saulkalne) un Rīgas apvedceļš (Salaspils – Babīte).

Virzienā uz Zemgali apgrūtināta ir braukšana uz autoceļiem Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle) un Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene).

Kurzemē ir jāuzmanas uz autoceļiem Rīga – Ventspils, Rīga – Skulte – Liepāja, Rīga – Ventspils, Liepāja – Lietuvas robeža (Rucava), Talsi – Stende – Kuldīga un Līgas – Kandava – Veģi.

Savukārt virzienā uz Latgali apgrūtināta braukšana ir uz autoceļiem Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova), Rēzeknes apvedceļš, Rēzekne – Gulbene, Pļaviņas – Gulbene un Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi).

Pa reģionālas nozīmes ceļiem šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu, Ludzas, Madonas, Ogres, Preiļu, Rēzeknes, Saldus,
Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkārtnēs.

Kā norāda ceļu uzturētāji, sasalstot uz brauktuves esošajam mitrumam, kad gaisa temperatūra svārstās ap nulle grādiem, var veidoties apledojums, jeb tā saucamais “melnais ledus”, kuru ir īpaši grūti pamanīt. Šādos apstākļos paaugstinātas apledošanas riska vietas ir tilti un ceļu pārvadi, kā arī ceļu posmi ūdenstilpju un mežu tuvumā.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+