Ekonomika
Tehnoloģijas

Aug “Tele2” investīcijas un apgrozījums0


“Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs
“Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs
Foto: Edvīns Kamoliņš

Mobilo sakaru operators “Tele2” šī gada pirmajos trīs mēnešos klientu apkalpošanas centru modernizācijā, kā arī 4G tīkla attīstībā un 5G frekvenču atļaujās ieguldījis apmēram 10 miljonus eiro, kas ir aptuveni piecas reizes lielāka summu nekā aizvadītā gada pirmajā ceturksnī.

Savukārt uzņēmuma apgrozījums ir palielinājies par 4%, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu, un sasniedzis 30,5 miljonus eiro.

“Tele2” turpina strādāt ar augstāko rentabilitātes rādītāju nozarē (36,4%), kas apliecina uzņēmuma darbības efektivitāti.

“Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs norāda, ka pirmais ceturksnis “tele2” ir bijis patiešām aktīvs.

Veiktas vērienīgas investīcijas 4G tīkla attīstībā, 5G frekvenču lietošanas atļaujās, kā arī izstrādāti jauni tarifu plānus.

“Rezultāti rāda, ka šie darbi ir bijuši nepieciešami un noderīgi gan mums, gan arī mūsu gandrīz 950 000 klientu. To apliecina mūsu klientu apmierinātības līmenis, kā arī fakts, ka nu jau trešo gadu pēc kārtas saskaņā ar oficiālajiem SPRK datiem nodrošinām ātrāko mobilo internetu Latvijā,” uzsver V. Vancovičs.

Oficiālie “Tele2” pārdošanas dati arī rāda, ka pirmajā ceturksnī par 4% palielinājušies telefonu, planšetdatoru, datoru un aksesuāru tirdzniecības apjomi.
Saistītie raksti

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā un uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

LA.lv