Auto un moto

Devās palīgā meitenei rozā šortiņos… Vairāki šoferi uz Jūrmalas apvedceļa nonāk nepatikšanās22

Ekrānuzņēmums

Laba griba ne vienmēr dod labu rezultātu, ja līdz galam neizprotat, kā rīkoties pareizi,” – šo teicienu var attiecināt uz šoferiem, kuri pirmdienas vakarā uz Jūrmalas apvedceļa devās palīgā kādai rozā šortiņos un sarkanā topiņā tērptai meitenei, neiedziļinoties, vai strauja bremzēšana uz šosejas, kur ir intensīva satiksme, vispār ir droša, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pulkstenis bija aptuveni 17.40, un abos virzienos gan uz, gan no Rīgas pa Jūrmalas apvedceļu plūda lielas auto straumes. Kāda meitene, cenšoties apgriezties pretējā braukšanas virzienā, kļūdījās ar aprēķiniem un ar savu nelielo “Volkswagen” ieslīdēja grāvī. Redzot, ka palīdzība nepieciešama jaunai dāmai, kā pirmais bremzes spieda kāda “Ford” minivena šoferis un apstājās ceļa malā. Vēl pēc brīža kāds “BMW” vadītājs nolēma, ka jāmet malā, izdarot “lāča pakalpojumu” aizmugurē braucošajam “Opel” vadītājam.

“Tur bremzēja “BMW”, “Opel” nezināja, kur palikt un ietriecās manā mašīnā. Lūk mašīna saimnieks, viņš pats izkāpa, paldies Dievam. Paldies Dievam – dzīvs,” stāsta automašīnas “Ford” vadītājs Andrejs.

Policija negadījuma vietā fiksējusi divus atsevišķus negadījumus, un, visticamāk, avarējusī meitene pat nesaņems sodu, jo zaudējumus radījusi tikai sev. Pārējie šoferi gan tiks pie klapatām un skaidrošanās, kaut gan sākotnējais mērķis bija izdarīt labu darbu.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv