×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
1. septembris, 2016
Drukāt

Fils Rads atgriezīsies grupā “AC/DC”, ja no tās padzīs Akselu Rouzu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Austrāliešu smagā roka grupas “AC/DC” bijušais bundzinieks Fils Rads izteicies, ka atgriezīšoties grupā tikai tad, ja no tās tikšot padzīts dziedātājs Aksels Rouzs, kurš “Rock or Bust” aizvieto “AC/DC” solistu Braienu Džonsonu.

Rads no grupas tika padzīts pagājušogad, kad viņš atzina vainu nāves draudu izteikšanā un narkotiku glabāšanā, par ko tiesa bundziniekam piesprieda astoņu mēnešu mājas arestu.

Turnejā Rada vietā stājās bundzinieks Kriss Sleids.

“Ja Anguss [Jangs] gribēs, lai es spēlēju, tad tā būs viņa izvēle. Bet es nevēlos spēlēt kopā ar Akselu Rouzu. Es viņu diez ko augstu nevērtēju,” sacīja 62 gadus vecais Rads.

Šī gada martā Džonsons pārtrauca koncertēt ar “AC/DC”, jo ārsti brīdināja mūziķi, ka, turpinot uzstāties, viņš riskējot kļūt pilnīgi nedzirdīgs. Par viņa aizvietotāju koncertturnejā kļuva rokgrupas “Guns N’ Roses” vokālists Aksels Rouzs.

Rads Jaunzēlandes laikrakstam “Bay Of Plenty Times” atklāja, ka esot pārdzīvojis nopietnu sirdslēkmi. “Man bija aizsprostojusies artērija. [Ārsti] teica, ka man jāpaliek slimnīcā, lai varētu veikt operāciju,” viņš stāsta.

Tikmēr AC/DC basģitārists Klifs Viljamss nesen paziņoja, ka pēc “Rock or Bust” turnejas pametīšot grupu, jo pēc vairāku dalībnieku aiziešanas tā esot ļoti mainījusies.

“Tā bija mana dzīve 40 gadus, taču pēc šīs turnejas es pārstāšu koncertēt un piedalīties ierakstos,” skaidro Viljamss. “Mēs zaudējām Malkolmu, Filu un tagad Braienu. Grupa ir mainījusies. Mana intuīcija saka, ka tas ir pareizais lēmums.”

Ģitārists Malkolms Jangs veselības problēmu dēļ no grupas aizgāja 2014. gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+