Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.februārim. Izmanto Jaunmēness spēku!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā tu uzsāksi daudz jaunu lietu, bet ir viena joma, kura ir svarīgāka par visām pārējām. Tu zini, kas tas ir, un, ja tu tam veltīsi savu laiku un enerģiju, iznākumā iegūsi necerēti lielus panākumus, slavu un bagātību.

Auns

Tev šķiet ir viedoklis par visu, un šodienas jaunais mēness padarīs tevi vēl pašpārliecinātāku par savu nostāju. Ne visi no taviem uzskatiem saņems piekrišanu no citu puses, bet kopš kura laika tevi tas uztrauc?

Vērsis

Tev ir jāatrod risinājums problēmai, kura tevi kaitinājusi jau pārak ilgi. Visticamāk, tam ir kaut kāda saistība ar naudu un, visticamāk, tu zini, kas būtu jadara, bet vēl neesi saņēmis drosmi, lai rīkotos. Sāc jau tagad.

Dvīņi

Jauns mēness ir brīnišķīgs vēstnesis, kas tevi apveltīs ar iespaidīgu ticību saviem spēkiem. Tu zini, ka šis nav tas gadījums ”JA” tev izdosies, bet gan “KAD” tev izdosies. Ar tādu pašpārliecinātību nepaies ilgs laiks, līdz to sasniegsi.

Vēzis

Sestdiena šonedēļ tikai šķietami ir brīvdiena, jo sakrājies tik daudz darāmā mājās: gan vienkārša kārtības ieviešana sadzīvē, gan sakārtojamas attiecības ar cilvēkiem. Tas, ko tu paveiksi šodien, var izrādīties ļoti svarīgi. Esi drosmīgs – sniedzies pēc sapņa, no kura tik bieži esi izvairījies.

Lauva

Šodien dodies pasaulē un iepazīsti jaunus cilvekus. Jaunā mēness labvēlīgā ietekme uz apgabalu, kurš atbild par tavām attiecībām, jaunu draugu atrašanu padara itin vieglu. Tev tiek ieteikts iesaistīties visa veida grupu aktivitātēs.

Jaunava

Tas, ko tu turpmāko dienu laikā teiksi un darīsi, atstās iespaidu uz visiem apkārtējiem, bet pārliecinies, ka tas ir labs iespaids. Dari viņiem zināmu, ka esi ambiciozs un gatavs papildu pienākumiem. Tu tos arī iegūsi.

Svari

Šodienas jaunais Mēness ziņo, ka pārāk ilgi esi stāvējis uz vietas un ir pienācis laiks sākt kustēties. Gan tavās personīgajās darīšanās, gan darbā tev ir nepieciešams lielāks izaicinājums, tāpēc nesēdi uz vietas – celies kājās, sāc kustēties un padari savu dzīvi labāku.

Skorpions

Tev var būt aizdomas par kāda motīviem, bet tu nedrīksti neko teikt, kamēr neesi pārliecināts, ka viņiem padomā nav nekā laba. Ja tu izvirsīsi apvainojumus, kurus nevari pierādīt, piesaistīsi nevajadzīgu uzmanību.

Strēlnieks

Attiecības var būt par iemeslu bažām, bet šodienas jaunais mēness liks tavam prātam nomierināties. Atstājiet savas domstarpības aiz muguras un koncentrējieties uz lietām, kuras jūs vieno, nevis šķeļ. Jūs tik un tā esat ļoti saderīgi.

Mežāzis

Pārliecinies, ka tev šodien attiecīgi samaksā, lai arī kādus pienākumus tu būtu uzņēmies. Tev patīk palīdzēt cilvēkiem, bet tas nenozīmē, ka viņi to var izmantot savā labā un uzskatīt par pašsaprotamu, ka strādāsi gandrīz par baltu velti. Padari viņiem zināmu, ka tā tas nenotiks!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pateicoties jaunā mēness ietekmei, tev labi padosies jebkas, kam ir radoša vai mākslinieciska daba. Tavas šaubas un bailes būs palikušas aiz muguras. Tu zini, ka esi vislabākais, tāpēc pierādi to!

Zivis

Turpmākās diennakts laikā dari to, ko pats vēlies, un neļauj tiem, kuri, šķiet, nedara neko, tevi kritizēt. Paturi visas šaubas pie sevis un rīkojies tā, it kā tu nevarētu zaudēt – un tu nezaudēsi!

LA.lv