×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
9. augusts, 2013
Drukāt

Jauni mikroautobusi vēl trīs maršrutos

LETALETA

No pirmdienas, 12.augusta, pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusi” pārņems vēl trīs minibusu maršrutus, kurus līdz šim apkalpoja SIA “Kort” – jaunie mikroautobusi sāks kursēt arī 206., 244. un 271. minibusa maršrutos.

No 16.augusta tiks veiktas nelielas izmaiņas 206.minibusa maršrutā – mainīta piebraukšana galapunktam Prāgas ielā virzienā uz Centru, aizstājot kreiso pagriezienu no 13.janvāra ielas uz Prāgas ielu ar pagriešanos no 13.janvāra ielas uz Gogoļa ielu, Turgeņeva ielu Maskavas ielu, Centrāltirgus ielu, Prāgas ielu.

Kā aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” pārstāvis, iepriekš norādītajiem minibusa maršrutiem kustības saraksts palikšot nemainīgs.

Jau ziņots, ka līdz šim gan “Rīgas mikroautobusu satiksmei” pārņemtajos reisos radušās nopietnas grūtības ievērot grafikus un lielākoties tie pēc grafika nekursē. Uzņēmums sūdzas, ka nodrošināt apsolīto reisu skaitu traucē nelegālie pārvadātāji, kas brauc oficiālajam pārvadātājam pa priekšu un savāc pasažierus.

Biļešu cena visos “Rīgas mikroautobusu satiksmes” pārņemtajos maršrutos ir vienāda – 50 santīmu. Visos minibusos varēs norēķināties ar e-talonu, kas derīgs braukšanai Rīgas satiksmes transportā, tādējādi nodrošinot precīzu pasažieru uzskaiti.

“Rīgas satiksme” uzsver, ka minibusos nedarbojas neviena no atlaidēm, ko piešķīrusi Rīgas dome – arī skolēniem, studentiem, pensionāriem un 3.grupas invalīdiem par braucienu jāmaksā pilna cena, tāpat kā visiem citiem pasažieriem. Izņēmums ir pasažieri, kuriem atlaides noteikusi valsts, – personas ar I vai II invaliditātes grupu, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, kā arī personas, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti.

Plānots, ka pārējo minibusu maršrutu pārņemšana no esošajiem pārvadātājiem notiks pakāpeniski un pilnībā noslēgsies 2013.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+