×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. marts, 2016
Drukāt

Kozlovskis:melnajā sarakstā iekļauti gan ES pilsoņi, gan personas no Krievijas

Foto-LETAFoto-LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Tā saucamajā melnajā sarakstā, kuriem liegta ieceļošana Latvijā, ir iekļauti vairāki desmiti cilvēku, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” trešdienas rītā teica iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš sacīja, ka tās ir personas gan no Eiropas Savienības (ES) valstīm, gan Krievijas. Viņš neprecizēja, no kurām ES valstīm un nenosauca arī konkrētu skaitu.

Pēc viņa vārdiem, ir personas, kuras iekļauj uz ilgāku laiku, ir personas, kurām liegta ieceļošana, pamatojoties uz drošības iestāžu atzinumiem 16.marta pasākumu dēļ.

“Arī pagājušajā gadā, pamatojoties uz Drošības iestāžu atzinumu, esmu iekļāvis virkni personu sarakstā, arī šis gads nav izņēmums. Tas ir skāris arī ES pilsoņus un tikpat labi arī Krievijas pilsoņus. Tas ir veids, kā mēs cenšamies pasargāt mūsu iedzīvotājus un valsti kopumā no no nevajadzīgām provokācijām šajā dienā. Šis process ir norisinājies jau labu laiku, jau pirms 16.marta, balstoties uz informāciju, kas iegūta no drošības iestādēm. Precīzi nepateikšu cilvēku skaitu, bet tie ir vairāki desmiti,” sacīja ministrs.

Kozlovskis norādīja, ka šā gada 16.marta neatšķiras no iepriekšējiem gadiem, taču jebkurā gadījumā iekšlietu sistēma strādās pastiprinātā režīmā.

“Mēs nevaram izslēgt provokācijas, kas tiks organizētas uz vietas, taču tādu vērienīgu provokāciju iespējamība arī šoreiz netiek apsvērta,” viņš teica.

Ministrs atgādināja, ka dalībniekiem akcijām atvēlētās vietas ir sadalītas. Pasākumi ir atļauti vienā laikā, bet ne gluži vienā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+