Laukos
Bizness

“Krāslavas piena” padomes priekšsēdētājas amatā ievēl “Preiļu siers” līdzīpašnieci Sabīni Šņepsti0

Foto – Shutterstock

Piena pārstrādes uzņēmuma AS “Krāslavas piens” padomes priekšsēdētājas amatā iecelta tā mātes uzņēmuma AS “Preiļu siers” līdzīpašniece Sabīne Šņepste, liecina informācija “Lursoft” Klientu portfelī.

Saskaņā ar komercreģistrā trešdien, 21.martā ierakstītajām izmaiņām no AS “Krāslavas piens” padomes priekšsēdētājas amata atbrīvota līdzšinējā padomes priekšsēdētāja Arnita Zirne, kura šo amatu ieņēmusi kopš 2004.gada līdz šim. Par jauno padomes priekšsēdētāju iecelta Sabīne Šņepste, kura 2004. un 2005.gadā darbojās AS “Krāslavas piens” valdē.

Pārējie divi AS “Krāslavas piens” padomes locekļi – padomes priekšsēdētāja vietniece Terēza Anaško un padomes loceklis Valērijs Vorslovs atkārtoti apstiprināti savos amatos.

“Lursoft” izziņa liecina, ka Šņepste no 2010. līdz 2014.gadam bijusi padomes locekle piena pārstrādes uzņēmumā AS “Preiļu siers”, kas ir AS “Krāslavas piens” vienīgais akcionārs, bet no 2014. līdz 2017.gadam ieņēma valdes locekles amatu AS “Daugavpils satiksme”. Šņepstes iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija liecina, ka viņa ir AS “Krāslavas piens” valdes locekļa un AS “Preiļu siers” valdes priekšsēdētāja Jāzepa Šņepsta meita, kā arī viena no “Preiļu siers” akcionārēm.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11,052 miljoni eiro un tā peļņa pēc nodokļiem bija 4632 eiro.

AS “Krāslavas piens” reģistrēts 1991.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 037 414 eiro. Kompānija pilnībā pieder “Preiļu sieram”.

LA.lv