×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. decembris, 2014
Drukāt

Par partijas “Latvijas attīstībai” ģenerālsekretāru ievēl Vladimiru Reskāju (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Partijas “Latvijas attīstībai” valde atklātā sēdē ceturtdien par politiskā spēka ģenerālsekretāru ievēlēja partijas valdes locekli Vladimiru Reskāju, informē partijas pārstāvji.

Reskāja pienākums ģenerālsekretāra amatā būs gan partijas organizatoriskā darba vadīšana, gan arī jaunu biedru piesaiste un partijas sagatavošana 2017. gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

“Laika posmā starp vēlēšanām redzu mūs kā konstruktīvu opozīcijas partiju, kas gan norāda uz valdības kļūdām, gan nāk klajā ar saviem priekšlikumiem. Kā savus galvenos uzdevumus redzu partijas reģionālo nodaļu dibināšanu, jaunu partijas biedru piesaisti un partijas sagatavošanu startam un panākumiem vēlēšanās 2017.gadā. Šobrīd viss liecina par to, ka mēs varam būt daudz efektīvāki par Saeimā pārstāvētajām opozīcijas partijām,” komentē Reskājs. 
 
Partijā atgādina, ka “Latvijas attīstībai” līdzšinējais ģenerālsekretārs Juris Pūce partijas ikgadējā kongresā 29. novembrī ievēlēts par politiskā spēka valdes priekšsēdētāju, tāpēc vairs nevar pildīt ģenerālsekretāra pienākumus.

Reskājs dzimis 1984. gadā Jēkabpilī. Beidzis Jēkabpils 2. vidusskolu, ieguvis bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, savukārt Rīgas Stradiņa universitātē ieguvis maģistra grādu politikā un valsts pārvaldībā. Bijis “Latvijas attīstībai” valdes loceklis kopš partijas dibināšanas 2013. gada 15. decembrī. Reskājs bijis deputāts 11. Saeimā, kur ievēlēts no “Saskaņas centra” saraksta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tagad ir skaidrs, kas ir Atbildēt

    Viss skaidrs. Bijušo saskaņieti.

Draugiem Facebook Twitter Google+