Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju0

Foto no arhīva

Saule būs Jaunavas zodiaka zvaigznājā. Cilvēki kļūs sīkumaināki un prasīgāki pret apkārtējiem. Daudzi vēlēsies vēl izbaudīt atvasaru un doties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā. Pieaugs interese par iespējām sevi pilnveidot dažādos kursos un semināros.

Jauns Mēness cikls sākas 1. septembrī plkst. 12.03. Šajā pašā laikā būs gredzenveida Saules aptumsums, kas Latvijā nav redzams.

Pilnmēness būs 16. septembrī plkst. 22.05. No plkst. 19.53 līdz plkst. 23.56 Latvijā būs vērojams pusēnas Mēness aptumsums ar maksimumu plkst. 21.54.

Merkurs virzīsies pa Jaunavas zodiaka zīmi. Tas nozīmē, ka cilvēki gribēs iegūt precīzāku un apjomīgāku informāciju par to, kas viņus būs ieinteresējis. Labprāt paudīs savu viedokli un uzskatus. No 30. augusta līdz 22. septembrim Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Tāpēc būs grūtāk pieņemt lēmumus un vieglāk pieļaut kļūdas. Jāizvairās no steigas un jākoncentrējas uz svarīgāko. Nav ieteicams vairākus darbus darīt vienlaikus. Var rasties sarežģījumi ar elektroprecēm un transporta līdzekļiem.

Augustā Venera būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc dominēs vēlme būt korektiem un pievērst uzmanību detaļām. 30. augustā Venera ieies Svaru zodiaka zvaigznājā. Tas pirmajā vietā izvirzīs estētikas un dailes jomu. Aktualizēsies partnerattiecību jautājumi. Viegli būs sajaukt patiesas jūtas ar aizraušanos, tāpēc ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām.

Marss būs Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Šis aspekts piešķirs dzīvei kustības paātrinājumu un vēlmi iegūt kaut ko vairāk par to, kas jau ir. Tas var radīt tieksmi paspīdēt ar savām zināšanām un prasmēm.

Saistītie raksti

Jupiters virzīsies pa Jaunavas zvaigznāju, tāpēc cilvēki aizdomāsies par atbildības uzņemšanos. Tas dos spēku un idejas, lai risinātu dažādus sarežģītus jautājumus. 9. septembrī Jupiters ieies Svaru zodiaka zvaigznājā, pastiprinot vajadzību apmeklēt kultūras pasākumus un baudīt izsmalcinātas lietas.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā, tāpēc aktuāli kļūs jautājumi par izglītības un profesionālās izaugsmes iespējām. Svarīga būs kvalitāte un termiņu ievērošana.

LA.lv