Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Soda par nepakļaušanos policistam 


Foto: LETAFoto: LETA

Šā gada februārī apgabaltiesa atstāja negrozītu pirmās instances spriedumu. Ar to Aizkraukles rajona tiesa pērn 8. aprīlī atzina Parfenoviču par vainīgu pēc Krimināllikuma 270. panta 1. daļas – par pretošanos varas pārstāvim – un viņš tika sodīts ar 100 stundu piespiedu darbu. Augstākās tiesas Krimināllietu tiesu departaments 7. aprīlī nolēma atteikties pārbaudīt nolēmuma tiesiskumu, līdz ar to stājas spēkā Zemgales apgabaltiesas spriedums.

Kā rakstīts, 2011. gada rudenī internetā tika izplatīts videomateriāls, kurā bija redzams, kā policists pieiet pie apturētas automašīnas, kuras vadītājs ir pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus. Gan pārkāpējs, gan viņa blakussēdētājs runāja krieviski un pieprasīja to darīt arī ceļu policistam, kurš uzstājīgi lietoja valsts valodu. Tomēr krieviski runājošie vīrieši policistam nepiekāpās un pēc likumsarga pieprasījuma neuzrādīja personu apliecinošus dokumentus, krieviski skaidrojot, ka nesaprot, ko policists vēlas, un ka nepieciešams pieaicināt tulku.

Parfenoviča krimināllieta bija viena no tām, kas tika nozagta no Zemgales tiesas apgabala prokuratūras telpām. Pērn 24. augustā tika pieņemts lēmums par nozagtās lietas atjaunošanu, un lieta tika pilnībā atjaunota un nodota Aizkraukles rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+