Sports
Citi sporta veidi

Supersērijas rīkotājs kļūst par Brieža promouteri un apsola dalību jaunajā sezonā0

foto – Zane Bitere/LETA

Pasaules boksa supersērijas rīkotājs Kalle Zauerlands intervijā portālam delfi.lv apstiprinājis, ka kopā ar brāli Nisi Zauerlandu kļuvuši par Maira Brieža promouteriem un apsolījuši Latvijas bokserim dalību nākamās sezonas supersērijā.

Līdz šim pasaules boksa supersērijas otrā sezona oficiāli bija izziņota divās citās svara kategorijās, taču Zauerlands intervijā apstiprinājis, ka tajā vēlreiz sacentīsies pirmā smagā svara bokseri. Tātad – arī Mairis Briedis, kuram nākamā cīņa varētu būt rudenī.

“Briedis var kļūt tikai par labāku bokseri. Viņš un viņa komanda tagad uzsākuši sadarbību ar manu brāli Nisi. Es Mairi uzskatu par vienu no labākajiem atlētiem pasaulē. Viņš var kļūt par labāko bokseri savā svara kategorijā. Ja Usiks pārcelsies uz supersmago svaru, tad Mairis kļūs par pirmo pasaulē smagajā svarā. Briedis nākamo sešu mēnešu laikā kļūs par pasaules čempionu. Es par to esmu pārliecināts,” sacījis Zauerlands.

Kā zināms, iepriekš Brieža menedžeris bija Als Siesta, īstajā vārdā Alberts Hačaturovs, kurš jau publiski paudis savu neapmierinātību par to, kā Brieža komanda pārtrauca sadarbību ar viņu. Hačaturovs konflikta atrisināšanai sola vērsties Latvijas tiesībsargājošās iestādēs

Saistītie raksti
LA.lv