Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
18. jūnijs, 2013
Drukāt

Uzlabots kompaktvens “Toyota Verso”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izmainīts automobiļa ārējais noformējums, kas tagad atbilst markas jaunajai dizaina valodai. Uzlabots arī interjera noformējums, kā arī veikti dažādi tehniski pilnveidojumi.


Pavisam esot ieviestas vairāk nekā 470 jaunas detaļas, un pats ražotājs šo “Verso” dēvē jau par savu trešās paaudzes minivenu.

“Verso” pieejams ar 2,0 litru (126 ZS) vai 2,2 litru (150 un 177 ZS) dīzeļdzinēju, kā arī 1,6 litru (132 ZS) vai 1,8 litru (147 ZS) benzīna motoru. Pircēji var izvēlēties gan mehānisko, gan automātisko transmisiju.

“Toyota Verso” sākuma cena ir 14 060 latu.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+