Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

4 ieradumi, kas padarījuši miljonārus veiksmīgus: ko varam mācīties no viņiem? 0

Finanšu eksperte Džeimija Katmula savas karjeras laikā ir intervējusi vairāk nekā 100 miljonārus – uzņēmējus, vadītājus un industriju līderus, kuri sasnieguši finansiālu brīvību, pateicoties spēcīgai motivācijai un skaidrai dzīves stratēģijai.

Veselam
Pamosties plkst. 2.00 vai 3.00 naktī bez iemesla? Iespējams, pie vainas kāds no šiem pārtikas produktiem
Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
RAKSTA REDAKTORS
“Būs jāstrādā visas brīvdienas bez izņēmuma!” Modri pārsteidz pavāra darba piedāvājums un alga, kādu piedāvā Liepājā
Lasīt citas ziņas

Viņas podkāstā “The Richer Way”, kas radīts ar mērķi iedvesmot cilvēkus pašiem uzņemties atbildību par savām finansēm un dzīvi, apkopotie stāsti liecina, ka veiksme bieži vien sakņojas nevis apstākļos, bet gan attieksmē un ieradumos.

Analizējot šo cilvēku pieredzes, viņa secinājusi, ka neatkarīgi no nozares vai apstākļiem, četri ieradumi atkārtojas atkal un atkal.
CITI ŠOBRĪD LASA

Un tieši šie ieradumi viņiem palīdzējuši kļūt ne tikai bagātiem, bet arī pārliecinātiem, mērķtiecīgiem un, iespējams, laimīgākiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.