Foto – Shutterstock.com

7 bieži uzdoti jautājumi darba intervijās un atbildes, kas par jums ieinteresēs 0

“Kāpēc jūs vēlaties strādāt tieši mūsu uzņēmumā?”

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Lūk, atbilžu piemēri, ko teikt un ko labāk neteikt darba intervijās veiksmīgam iznākumam.

Atbilde:

a) Ja uzņēmums ir liels un labi zināms: “Es zinu jūsu zīmolu daudzus gadus / pats izmantoju produktus. Vienmēr esmu gribējis kļūt par jūsu komandas sastāvdaļu, bet zināju, ka mana kvalifikācija un prasmes nav pietiekamas, lai strādātu šajā uzņēmumā. Esmu papildinājis savas zināšanas, ieguvis pieredzi, tāpēc, uzzinot, ka parādījusies piemērota vakance, nekavējoties reaģēju uz piedāvājumu.”
b) Ja uzņēmums ir mazs: “Jūsu uzņēmums darbojas man interesantā profesionālajā jomā. Manuprāt, manas prasmes un pieredze ir veiksmīgi izmantojamas jūsu uzņēmumā. Esmu izskatījis lielo uzņēmumu piedāvājumus, bet dažādu iemeslu dēļ man ērtāk strādāt mazā uzņēmumā nekā lielā”.

CITI ŠOBRĪD LASA

c) Universāla atbilde: “Mani ieinteresēja vairāki projekti, kurus jūs īstenojat, un domāju, ka es varētu būt noderīgs. Pirmkārt, man ir pieredze, īstenojot līdzīgus uzdevumus, un, otrkārt, man būs iespēja strādāt ar cilvēkiem, kurus līdzīgi man saista darbošanās šajā virzienā”.

Nedrīkst: atbildēt, ka pamanīji darba piedāvājumu internetā vai avīzē, un piedāvātā alga tevi apmierināja.

Ar piesardzību: stāsti par savu interesi par darbu ar konkrētiem projektiem un produktiem. Runā par to tikai tad, ja pētīji jautājumu detalizēti. Ar pieejamo informāciju no mājas lapas vai “Vikipēdijas” raksta nav pietiekami.

Atceries: darba devēja pārstāvji dod priekšroku kandidātiem, kuri ir pazīstami ar produktu un uzņēmuma darbu kopumā. Jo uz augstāku amatu kandidāts pretendē, jo lielākām zināšanām par organizāciju jābūt.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.