Veselam
Psiholoģija

Panākumu atslēga ir trīskāršā uztverē! Septiņi brīnumaini noteikumi, kas mainīs tavu dzīvi0

Foto: Pexels

Viss, kas mums apkārt notiek, ir pašu veidots: ar mūsu jūtām, domām, pārliecību. Mainot sevi, mēs mainām dzīvi.

Ja mūsu dzīvē mīlestības enerģijas un apmierinātības ir pietiekami daudz, vēlēšanās piepildās maksimāli ātri, un nepatīkamo mācībstundu skaits kļūst minimāls.

Mēs visi vēlamies, lai vēlmes piepildās. Taču ļoti bieži gadās, ka vēlamais neīstenojas vai arī viss sanāk otrādi.

Tomēr jāsaka, ka vēlmju piepildīšana neprasa īpašas maģiskas prasmes. Tā ir dabiska un vienkārša parādība un par to savā lapā apalienko.com vēsta lektors, analītiķis, dzīves treneris un vairāku personības izaugsmes metožu autors Aleksandrs Paļijenko.

Lai tas kļūtu par ieradumu, Aleksandrs visiem saprotamā formā izklāstījis “septiņus noteikumus”, kas katram no mums palīdzēs ātrāk realizēt savus sapņus.

Pats galvenais – ieviest šos noteikumus dzīvē kā spēlējoties, ar azartu, viegli un nepiespiesti. Turklāt nevajag mainīt sevi uzreiz, lai tavā ikdienas dzīvē vienmēr ir tikai 12% kā jauna. Ar to pilnīgi pietiks, lai nomainītu traucējošos zemapziņas uzstādījumus, nonāktu jaunā harmoniskas dzīves līmenī, kad vēlēšanās piepildīsies pašas no sevis, bez piepūles.

Pirmais noteikums: «Godīgums pret sevi»

Tas ir pats galvenais noteikums, no kura ievērošanas atkarīga visu pārējo realizācija. Ja mānām sevi, viss pārējais pārtrauc darboties! Prasme godīgi sev atzīties tajā, ko patiešām jūtam, domājam un darām dotajā brīdī, ir sākuma punkts mūsu attīstībai.

Nevajag baidīties no savām negatīvajām izpausmēm: «jā, es šobrīd esmu dusmīgs», «es apvainojos», «esmu greizsirdīgs».

Atzīstoties sev šajās negatīvajās reakcijās, mēs tās aizvācam no zemapziņas, un tās pārstāj veidot mūsu nākotni.

Noteikti vajag piebilst: «Es vēlos pret to izturēties viegli un mierīgi, bez negatīvām emocijām, taču pagaidām man vēl neizdodas». Tāds formulējums palīdzēs pārveidot aizvainojuma, niknuma, naida, greizsirdības enerģētiku, ko mēs izjūtam pašlaik, tajā stāvoklī, uz kuru tiecamies un tas notiks pakāpeniski.

Par to vērts atcerēties arī tad, kad stāstām par saviem panākumiem un sasniegumiem. Iespējams, esat ievērojuši, ka pietiek pateikt:: «Jā, es esmu bagāts un veiksmīgs», kā uzreiz uzrodas apstākļi, kas padara mazāk veiksmīgus.

Tāpēc, ja stāstāt cilvēkiem par kaut ko pozitīvu, noteikti nosauc skaļi savas fantastiskākās vēlmes. Piemēram: «Man ir skaista māja, bet vēl gribētos komfortablu vasarnīcu okeāna krastā». Tādā veidā jūs pārslēdzat cilvēku uzmanību uz jaunām perspektīvām un ļaujiet tam, kas jau ir, nostiprināties un kļūt vēl fundamentālākam un tas, ko nosaucāt vārdā, sāks veidoties nākotnē.

Otrais noteikums: «Prasme izmantot pozitīvus vārdus»

Lai padarītu dzīvi laimīgāku, labāku un interesantāku, pilnībā jāmaina sava leksika. Vārdos, ko izmantojam savā runā, nostiprinājusies noteikta dzīves pieredze un tie izsauc ar to saistītas emocijas. Izrunājot šos vārdus, mēs aktivizējam neironu saites, kas pamodina jau iesakņojušos tēlus, sajūtas, informāciju. Ja bieži izmantojam vārdus, kas nes negatīvu informāciju, tad zemās vibrācijās noskaņotā zemapziņa translē mūsu realitātē negatīvos pārdzīvojumus, kas pēc tam iemiesojas dzīves notikumos, kas nesagādā mums prieku.

Tāpēc, lai pārrakstītu dzīves notikumu scenāriju, negatīvās neironu saites jānomaina pret pozitīvajām, un to mēs darām ar vārdu palīdzību. Piemēram: tā vietā, lai teiktu “slikti”, mēs sakām “ne labi”, “briesmīgi” vietā sakām “ne īpaši labi”. Tas aktivizē pozitīvās neironu struktūras, jo priedēkli “ne” smadzenes neuztver, bet viss, kas saistīts ar vārdu “labi” izsauc augstas frekvences vibrācijas, kas neitralizē to negatīvu, kuru pašlaik pārdzīvojam.

Pietiek izmainīt savu leksiku un padarīt to par ieradumu, kad jau pēc neilga laika mainīsies arī dzīve.

Trešais noteikums: «Visā meklēt labo»

Mēs esam pieraduši it visā meklēt trūkumus, un nosodīt apkārtējos. Par ko jūs runājat draugu kompānijā? Parasti tiek pausta neapmierinātība: ar kaimiņiem, valdību, prezidentu, bet organisms noskaņojas uz to enerģētiku, kuru pastāvīgi izmantojam.

Ja dzīvojam nosodījuma līmenī, tad nonākam zemas frekvences vibrācijās, kas formē negatīvos notikumus. Tāpēc jāiemācās visās situācijās saredzēt kaut ko pozitīvu: saulainu laiku, dziedošus putnus, sievieti skaistā tērpā utt.

Darot to regulāri, mēs pozitīvi programmējam zemapziņu, un smadzenes no apkārtējas vides sāk “ķert” pozitīvos notikumus. Zemapziņā ieliktā prasme meklēt pasaulē skaisto, vadīs jūs pa dzīvi.

Kad iemācīsieties redzēt dzīvē pozitīvo, tad, lai kas arī notiktu, jūs sapratīsiet, ka vienmēr kopā ar slikto atnāk arī labais.

S. Lazarevam (grāmatas “Karmas diagnostika” autoram) ir frāze: «Ja jums šodien ir labi, tad paskatieties atpakaļ. Tur pagātnē, kad jums bija slikti, tika ielikts jūsu labais.»

Ceturtais noteikums: «Radošā domāšana»

Izvēlieties tā vietā, lai teiktu: «Cik slikti, ka līst», teikt – «Es vēlos, lai spīdētu saule». Kad mēs kaut ko noliedzam, tad noārdām enerģētiskās saites, kuru atjaunošanai pēc tam tiek tērēta mūsu enerģija.

Tēlaini runājot, mēs ieejam istabā, bet tur spēlē mūzika, kas mums nepatīk. Mēs atsakāmies to klausīties, saplēšam aparatūru, visu noliedzam. Pēc tam visu sakārtojam, nopērkam jaunu aparatūru un liekam to mūziku, kuru vēlējāmies. Tā vietā varējām uzreiz pateikt: «es gribu klausīties citu mūziku» – un vienkārši nomainīt ierakstu. Kad domājam pēc principa: «Gribu, lai būtu, lūk, tā!», un piedevām zinām, kā vēlamies justies, tad strukturējam šeit un tagad notiekošo, un pa īsāko ceļu dodamies pie tā, ko vēlamies.

Tāpēc mācieties uzreiz runāt par to, ko vēlētos, atstājot bez uzmanības to, kas jūs neapmierina. Noteikti pievērsiet uzmanību tam stāvoklim, kuru jūs vēlaties sajust tad, kad tas, ko vēlaties, notiks.

Piektais noteikums: «Prasme pateikties par visu: gan par labo, gan – slikto»

Pateicoties par labo, mēs to pastiprinām, bet, pateicoties par to, ko uzskatām par sliktu, mēs pārvēršam to pozitīvajā. Visi ne pozitīvie notikumi ir zemas frekvences, bet pateicība – augstas frekvences vibrācijas.

Tādā veidā, pateicoties par slikto, mēs nesākam mijiedarboties ar negatīvu un neļaujam tam nostiprināties mūsu dzīvē.

Bet, ja mēs iemācīsimies pateikties par notikumiem, kuri mums nepatīk, tad ar laiku spēsim apzināties, ka caur slikto vienmēr atnāk labais.

Kad neesam gatavi pieņemt pozitīvo (kategoriski vai emocionāli atkarīgi no savām prioritātēm), mums dod iespēju attīrīties caur nepatikšanām. Un tas nav mazohisms, bet sapratne, ka mums tiek dota iespēja apzināties to, ko nesapratām agrāk.

Serafims Sarovskis runāja par to, ka ir ļoti labi parastam cilvēkam pirms nāves pāris gadus paslimot, jo dvēsele attīrās caur to, ka tiek aizvāktas pretenzijas, piesaistes, apkārtējo nosodīšana un tādā veidā cilvēks nokļūst augstākas frekvences vibrācijās.Tādā pašā veidā mums tiek dotas nepatikšanas, parādot, kur jāmaina sava attieksme, un pēc izmaiņām kļūt daudz veiksmīgākiem, bagātākiem un laimīgākiem.

Sestais noteikums: «Domāt un runāt par cilvēkiem tā, it kā mēs būtu viņu vietā»

Mums jāiemācās runāt un domāt par cilvēkiem tā, it kā viņi būtu blakus un dzirdētu. Ja runāsim par cilvēkiem tā, kā vēlamies, lai viņi runātu par mums, atbrīvosies milzīgs daudzums enerģijas, kuru mēs tērējam, lai kompensētu atšķirību starp iekšējo viedokli un ārējo uzvedību. Mūsu dzīvē parādīsies vieglums, jo harmonizējas iekšējais un ārējais, tas, ko mēs domājam un jūtam, ar to, ko mēs runājam un darām. Atbrīvojusies enerģija ļaus dziļāk saprast to, ko patiesībā vēlamies, un to realizēt.

Septītais noteikums: «Trīskāršā uztvere»

 

Ja iepriekšējie seši noteikumi bija pamats un ar to palīdzību audzinājām savu zemapziņu, tad septīto varam nosaukt par maģisko.

Tas sāks darboties tad, kad pārveidosimies un kļūsim vienoti ar sevi un apkārtējo pasauli. Ar septītā noteikuma palīdzību varam pārvaldīt savu realitāti un formēt notikumus. Lai tas notiktu, jāpieņem trīs vēlamā attīstības varianti:

a) viss notiks tā, kā vēlamies;
b) būs pavisam ne tā;
c) būs daudz labāk.

Kāpēc to darīt?

Kad domās plānojam, mēs izdalām enerģiju vēlamā realizācijai. Ja neesam gatavi citiem iespējamajiem variantiem, mūsu enerģija, kurai piemīt kategoriskums un viennozīmība, nav spējīga mijiedarboties ar visiem citiem procesa dalībniekiem, un atspoguļojusies atgriežas pie mums depresijas, agresijas, naida un aizvainojuma veidā.

Ja esam gatavi pieņemt kā sliktāko, tā arī labāko variantu, tad, lai kas arī notiktu, (zinot, ka, lai kas arī notiek, viss ir Dieva rokās un tāpēc tikai uz labu), enerģija mijiedarbojas ar visu, ar ko sastopas un iedomāto realizē pēc maksimālas programmas.

Pieņemot visus iespējamos variantus, mēs pieņemam pasauli tādu, kāda tā ir, saglabājot Līdzsvara likumu, un saņemam iespēju realizēt savas vēlmes.

Iemācieties domāt trīskārši! Šo noteikumu var izpildīt simts reizes dienā, tikai izturieties pret to kā pret rotaļu un gūstiet no procesa baudu. 70% gadījumu tās būs sadzīves situācijas. Piemēram: no rīta pieceļamies un sev sakām: «Gribu padzert tēju» un aplūkojam iespējamo notikumu gaitu: 1. Aiziešu uz virtuvi un uzvārīšu sev tēju; 2. Pat ūdeni nepadzeršos; 3. Dzeršu ļoti dārgu un garšīgu tēju. Pēc tam ejiet uzvāriet sev tēju. Praktizējoties uz šādiem sīkumiem, ieradināsiet zemapziņu būt gatavai jebkuram notikumu pavērsienam, tātad palielināsiet iespēju vēlmēm realizēties.

Saistītie raksti

Mācieties izskatīt visas savas vēlmes no trīskāršā skatupunkta! Gan būtiskākajām vēlmēm: mīlestībai, veselībai, mašīnai, dzīvoklim, darbam, gan tam, kas nevar būt, tāpēc, ka nevar būt nekad, bet jūs ņemiet un to vēlieties. Piemēram: rīt man atnesīs dokumentus dzīvoklim pilsētas centrā 5 miljonu dolāru vērtībā. Es mierīgi pieņemu vissliktāko variantu: man nebūs dzīvokļa vispār. Un vēl labāku variantu: man būs dzīvokļi arī Londonā un Parīzē.

Tādā veidā paplašiniet savu iespēju diapazonu, un varēsiet veikt milzīgu izrāvienu savā jaunajā dzīvē, kura būs daudz bagātāka un laimīgāka. Taču jums vienalga tas nav pats galvenais! Galvenais – lai jūs no visa, kas notiek jūsu dzīvē, gūtu prieku, baudu un gandarījumu!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
SPKC šonedēļ fiksējis trīs Covid-19 uzliesmojumus, reālais inficēto skaits varētu būt lielāks
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Dumpis: Lielākā iespēja inficēties ar Covid-19 ir bāros, restorānos un darbavietās
1 diena
LE
LETA
Veselam
Tālbraucējam, kurš Rīgā ielidojis kopā ar 23 kolēģiem, Lietuvā atklāj Covid-19 2
1 diena

Lasītākie

IP
Ilze Pētersone
Dabā
Kurp indiāņus vedīs virsaiši? Saruna ar “dabas advokātu” Uģi Rotbergu 1
Intervija 7 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sociālajos tīklos pārsteidz video, kā vējš daudzdzīvokļu namu pagalmā ar neticamu spēku nogāž milzīgu koku 2
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Ģenētiski mūsu visu saknes ir zemē, nevis bruģī 1
7 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
“Zinu, kā jūtas rokzvaigznes uz skatuves, jo ceļmalās stāv cilvēki un aplaudē!” Pa Eiropu ar fortūnas džentlmeņiem 1
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pāvilostas mērs iepirkumos izkrāpj 236 159 eiro, bet KNAB samaksā smieklīgu sodu 1
12 stundas