Foto: Pexels

Panākumu atslēga ir trīskāršā uztverē! Septiņi brīnumaini noteikumi, kas mainīs tavu dzīvi 0

Viss, kas mums apkārt notiek, ir pašu veidots: ar mūsu jūtām, domām, pārliecību. Mainot sevi, mēs mainām dzīvi.

LA
LA.LV
Ziņas
“Ja tas viss ir patiesi, tā ir vienkārši traģēdija.” Kariņš par jaunāko informāciju Ādamsona lietā 153
1 diena
LE
LETA
Laukos
Daudzviet sākta apsēto rapšu sējumu iznīcināšana. Zemkopības ministrija komentē situāciju 33
18 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ja kovida “cipari turpinās kristies”, Pavļuts paziņo, kad sagaidāmi ierobežojumu atvieglojumi 50
11 stundas
Lasīt citas ziņas

Ja mūsu dzīvē mīlestības enerģijas un apmierinātības ir pietiekami daudz, vēlēšanās piepildās maksimāli ātri, un nepatīkamo mācībstundu skaits kļūst minimāls.

Mēs visi vēlamies, lai vēlmes piepildās. Taču ļoti bieži gadās, ka vēlamais neīstenojas vai arī viss sanāk otrādi.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr jāsaka, ka vēlmju piepildīšana neprasa īpašas maģiskas prasmes. Tā ir dabiska un vienkārša parādība un par to savā lapā apalienko.com vēsta lektors, analītiķis, dzīves treneris un vairāku personības izaugsmes metožu autors Aleksandrs Paļijenko.

Lai tas kļūtu par ieradumu, Aleksandrs visiem saprotamā formā izklāstījis “septiņus noteikumus”, kas katram no mums palīdzēs ātrāk realizēt savus sapņus.

Pats galvenais – ieviest šos noteikumus dzīvē kā spēlējoties, ar azartu, viegli un nepiespiesti. Turklāt nevajag mainīt sevi uzreiz, lai tavā ikdienas dzīvē vienmēr ir tikai 12% kā jauna. Ar to pilnīgi pietiks, lai nomainītu traucējošos zemapziņas uzstādījumus, nonāktu jaunā harmoniskas dzīves līmenī, kad vēlēšanās piepildīsies pašas no sevis, bez piepūles.

Pirmais noteikums: «Godīgums pret sevi»

Tas ir pats galvenais noteikums, no kura ievērošanas atkarīga visu pārējo realizācija. Ja mānām sevi, viss pārējais pārtrauc darboties! Prasme godīgi sev atzīties tajā, ko patiešām jūtam, domājam un darām dotajā brīdī, ir sākuma punkts mūsu attīstībai.

Nevajag baidīties no savām negatīvajām izpausmēm: «jā, es šobrīd esmu dusmīgs», «es apvainojos», «esmu greizsirdīgs».

Atzīstoties sev šajās negatīvajās reakcijās, mēs tās aizvācam no zemapziņas, un tās pārstāj veidot mūsu nākotni.

Noteikti vajag piebilst: «Es vēlos pret to izturēties viegli un mierīgi, bez negatīvām emocijām, taču pagaidām man vēl neizdodas». Tāds formulējums palīdzēs pārveidot aizvainojuma, niknuma, naida, greizsirdības enerģētiku, ko mēs izjūtam pašlaik, tajā stāvoklī, uz kuru tiecamies un tas notiks pakāpeniski.

Par to vērts atcerēties arī tad, kad stāstām par saviem panākumiem un sasniegumiem. Iespējams, esat ievērojuši, ka pietiek pateikt:: «Jā, es esmu bagāts un veiksmīgs», kā uzreiz uzrodas apstākļi, kas padara mazāk veiksmīgus.

Tāpēc, ja stāstāt cilvēkiem par kaut ko pozitīvu, noteikti nosauc skaļi savas fantastiskākās vēlmes. Piemēram: «Man ir skaista māja, bet vēl gribētos komfortablu vasarnīcu okeāna krastā». Tādā veidā jūs pārslēdzat cilvēku uzmanību uz jaunām perspektīvām un ļaujiet tam, kas jau ir, nostiprināties un kļūt vēl fundamentālākam un tas, ko nosaucāt vārdā, sāks veidoties nākotnē.

Otrais noteikums: «Prasme izmantot pozitīvus vārdus»

Lai padarītu dzīvi laimīgāku, labāku un interesantāku, pilnībā jāmaina sava leksika. Vārdos, ko izmantojam savā runā, nostiprinājusies noteikta dzīves pieredze un tie izsauc ar to saistītas emocijas. Izrunājot šos vārdus, mēs aktivizējam neironu saites, kas pamodina jau iesakņojušos tēlus, sajūtas, informāciju. Ja bieži izmantojam vārdus, kas nes negatīvu informāciju, tad zemās vibrācijās noskaņotā zemapziņa translē mūsu realitātē negatīvos pārdzīvojumus, kas pēc tam iemiesojas dzīves notikumos, kas nesagādā mums prieku.

Tāpēc, lai pārrakstītu dzīves notikumu scenāriju, negatīvās neironu saites jānomaina pret pozitīvajām, un to mēs darām ar vārdu palīdzību. Piemēram: tā vietā, lai teiktu “slikti”, mēs sakām “ne labi”, “briesmīgi” vietā sakām “ne īpaši labi”. Tas aktivizē pozitīvās neironu struktūras, jo priedēkli “ne” smadzenes neuztver, bet viss, kas saistīts ar vārdu “labi” izsauc augstas frekvences vibrācijas, kas neitralizē to negatīvu, kuru pašlaik pārdzīvojam.

Pietiek izmainīt savu leksiku un padarīt to par ieradumu, kad jau pēc neilga laika mainīsies arī dzīve.

Trešais noteikums: «Visā meklēt labo»

Mēs esam pieraduši it visā meklēt trūkumus, un nosodīt apkārtējos. Par ko jūs runājat draugu kompānijā? Parasti tiek pausta neapmierinātība: ar kaimiņiem, valdību, prezidentu, bet organisms noskaņojas uz to enerģētiku, kuru pastāvīgi izmantojam.

Ja dzīvojam nosodījuma līmenī, tad nonākam zemas frekvences vibrācijās, kas formē negatīvos notikumus. Tāpēc jāiemācās visās situācijās saredzēt kaut ko pozitīvu: saulainu laiku, dziedošus putnus, sievieti skaistā tērpā utt.

Darot to regulāri, mēs pozitīvi programmējam zemapziņu, un smadzenes no apkārtējas vides sāk “ķert” pozitīvos notikumus. Zemapziņā ieliktā prasme meklēt pasaulē skaisto, vadīs jūs pa dzīvi.

Kad iemācīsieties redzēt dzīvē pozitīvo, tad, lai kas arī notiktu, jūs sapratīsiet, ka vienmēr kopā ar slikto atnāk arī labais.

S. Lazarevam (grāmatas “Karmas diagnostika” autoram) ir frāze: «Ja jums šodien ir labi, tad paskatieties atpakaļ. Tur pagātnē, kad jums bija slikti, tika ielikts jūsu labais.»

Ceturtais noteikums: «Radošā domāšana»

Izvēlieties tā vietā, lai teiktu: «Cik slikti, ka līst», teikt – «Es vēlos, lai spīdētu saule». Kad mēs kaut ko noliedzam, tad noārdām enerģētiskās saites, kuru atjaunošanai pēc tam tiek tērēta mūsu enerģija.

Tēlaini runājot, mēs ieejam istabā, bet tur spēlē mūzika, kas mums nepatīk. Mēs atsakāmies to klausīties, saplēšam aparatūru, visu noliedzam. Pēc tam visu sakārtojam, nopērkam jaunu aparatūru un liekam to mūziku, kuru vēlējāmies. Tā vietā varējām uzreiz pateikt: «es gribu klausīties citu mūziku» – un vienkārši nomainīt ierakstu. Kad domājam pēc principa: «Gribu, lai būtu, lūk, tā!», un piedevām zinām, kā vēlamies justies, tad strukturējam šeit un tagad notiekošo, un pa īsāko ceļu dodamies pie tā, ko vēlamies.

Tāpēc mācieties uzreiz runāt par to, ko vēlētos, atstājot bez uzmanības to, kas jūs neapmierina. Noteikti pievērsiet uzmanību tam stāvoklim, kuru jūs vēlaties sajust tad, kad tas, ko vēlaties, notiks.

Piektais noteikums: «Prasme pateikties par visu: gan par labo, gan – slikto»

Pateicoties par labo, mēs to pastiprinām, bet, pateicoties par to, ko uzskatām par sliktu, mēs pārvēršam to pozitīvajā. Visi ne pozitīvie notikumi ir zemas frekvences, bet pateicība – augstas frekvences vibrācijas.

Tādā veidā, pateicoties par slikto, mēs nesākam mijiedarboties ar negatīvu un neļaujam tam nostiprināties mūsu dzīvē.

Bet, ja mēs iemācīsimies pateikties par notikumiem, kuri mums nepatīk, tad ar laiku spēsim apzināties, ka caur slikto vienmēr atnāk labais.

Kad neesam gatavi pieņemt pozitīvo (kategoriski vai emocionāli atkarīgi no savām prioritātēm), mums dod iespēju attīrīties caur nepatikšanām. Un tas nav mazohisms, bet sapratne, ka mums tiek dota iespēja apzināties to, ko nesapratām agrāk.

Serafims Sarovskis runāja par to, ka ir ļoti labi parastam cilvēkam pirms nāves pāris gadus paslimot, jo dvēsele attīrās caur to, ka tiek aizvāktas pretenzijas, piesaistes, apkārtējo nosodīšana un tādā veidā cilvēks nokļūst augstākas frekvences vibrācijās.Tādā pašā veidā mums tiek dotas nepatikšanas, parādot, kur jāmaina sava attieksme, un pēc izmaiņām kļūt daudz veiksmīgākiem, bagātākiem un laimīgākiem.

Sestais noteikums: «Domāt un runāt par cilvēkiem tā, it kā mēs būtu viņu vietā»

Mums jāiemācās runāt un domāt par cilvēkiem tā, it kā viņi būtu blakus un dzirdētu. Ja runāsim par cilvēkiem tā, kā vēlamies, lai viņi runātu par mums, atbrīvosies milzīgs daudzums enerģijas, kuru mēs tērējam, lai kompensētu atšķirību starp iekšējo viedokli un ārējo uzvedību. Mūsu dzīvē parādīsies vieglums, jo harmonizējas iekšējais un ārējais, tas, ko mēs domājam un jūtam, ar to, ko mēs runājam un darām. Atbrīvojusies enerģija ļaus dziļāk saprast to, ko patiesībā vēlamies, un to realizēt.

Septītais noteikums: «Trīskāršā uztvere»

 

Ja iepriekšējie seši noteikumi bija pamats un ar to palīdzību audzinājām savu zemapziņu, tad septīto varam nosaukt par maģisko.

Tas sāks darboties tad, kad pārveidosimies un kļūsim vienoti ar sevi un apkārtējo pasauli. Ar septītā noteikuma palīdzību varam pārvaldīt savu realitāti un formēt notikumus. Lai tas notiktu, jāpieņem trīs vēlamā attīstības varianti:

a) viss notiks tā, kā vēlamies;
b) būs pavisam ne tā;
c) būs daudz labāk.

Kāpēc to darīt?

Kad domās plānojam, mēs izdalām enerģiju vēlamā realizācijai. Ja neesam gatavi citiem iespējamajiem variantiem, mūsu enerģija, kurai piemīt kategoriskums un viennozīmība, nav spējīga mijiedarboties ar visiem citiem procesa dalībniekiem, un atspoguļojusies atgriežas pie mums depresijas, agresijas, naida un aizvainojuma veidā.

Ja esam gatavi pieņemt kā sliktāko, tā arī labāko variantu, tad, lai kas arī notiktu, (zinot, ka, lai kas arī notiek, viss ir Dieva rokās un tāpēc tikai uz labu), enerģija mijiedarbojas ar visu, ar ko sastopas un iedomāto realizē pēc maksimālas programmas.

Pieņemot visus iespējamos variantus, mēs pieņemam pasauli tādu, kāda tā ir, saglabājot Līdzsvara likumu, un saņemam iespēju realizēt savas vēlmes.

Iemācieties domāt trīskārši! Šo noteikumu var izpildīt simts reizes dienā, tikai izturieties pret to kā pret rotaļu un gūstiet no procesa baudu. 70% gadījumu tās būs sadzīves situācijas. Piemēram: no rīta pieceļamies un sev sakām: «Gribu padzert tēju» un aplūkojam iespējamo notikumu gaitu: 1. Aiziešu uz virtuvi un uzvārīšu sev tēju; 2. Pat ūdeni nepadzeršos; 3. Dzeršu ļoti dārgu un garšīgu tēju. Pēc tam ejiet uzvāriet sev tēju. Praktizējoties uz šādiem sīkumiem, ieradināsiet zemapziņu būt gatavai jebkuram notikumu pavērsienam, tātad palielināsiet iespēju vēlmēm realizēties.

SAISTĪTIE RAKSTI

Mācieties izskatīt visas savas vēlmes no trīskāršā skatupunkta! Gan būtiskākajām vēlmēm: mīlestībai, veselībai, mašīnai, dzīvoklim, darbam, gan tam, kas nevar būt, tāpēc, ka nevar būt nekad, bet jūs ņemiet un to vēlieties. Piemēram: rīt man atnesīs dokumentus dzīvoklim pilsētas centrā 5 miljonu dolāru vērtībā. Es mierīgi pieņemu vissliktāko variantu: man nebūs dzīvokļa vispār. Un vēl labāku variantu: man būs dzīvokļi arī Londonā un Parīzē.

Tādā veidā paplašiniet savu iespēju diapazonu, un varēsiet veikt milzīgu izrāvienu savā jaunajā dzīvē, kura būs daudz bagātāka un laimīgāka. Taču jums vienalga tas nav pats galvenais! Galvenais – lai jūs no visa, kas notiek jūsu dzīvē, gūtu prieku, baudu un gandarījumu!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
Kariņš atbalstītu obligātu vakcinēšanos atsevišķos gadījumos 49
9 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Brīvības ierobežošana ir dabisks process!” Auziņš uzskata, ka antivakseriem ir slikta izglītība 116
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Aktuālākie Covid-19 dati: jaunāko slimnieku vecums un atrašanās vieta 4
12 stundas
LE
LETA
Veselam
Cik cilvēki ar Covid-19 šobrīd ievietoti slimnīcā?
13 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ja tas viss ir patiesi, tā ir vienkārši traģēdija.” Kariņš par jaunāko informāciju Ādamsona lietā 153
1 diena
LE
LETA
Laukos
Daudzviet sākta apsēto rapšu sējumu iznīcināšana. Zemkopības ministrija komentē situāciju 33
18 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ja kovida “cipari turpinās kristies”, Pavļuts paziņo, kad sagaidāmi ierobežojumu atvieglojumi 50
11 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ja pēc diviem gadiem ir pasaules gals, lai ņem.” Timrots par ideju samazināt pensijas nākotnes pensionāriem 60
23 stundas
LE
LETA
Ziņas
Tveice mazināsies. Vai otrdien gaidāms negaiss?
13 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Atceries – ir jāpadzeras! 2
3 dienas
LA
LA.LV
Stāsti
Lai nāktu pie sava farmaceita…
6 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Palīgi, ko izvēlas sirds 1
Nedēļa
LA
LA.LV
Veselam
Kā efektīvi var ārstēt atvilni? 5
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kad tava sirds signalizē jeb 12 sirds signālu katalogs 6
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ar emocionālu uzrunu „Lai tava sirds skan veselīgi!” „Mēness aptieka” uzsāk sirds mēnesi farmaceitiskajā aprūpē 1
2. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kovidsomnija arī bērniem jeb kā pandēmija kaitē bērnu un pusaudžu miega kvalitātei 10
1. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Laimīgs un bez Laimas slimības 2
31. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Dažādas sāpes ķermenī un taktika pareizai rīcībai 1
27. maijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Farmaceite: Strādāju ar prātu un sirdi izvēlētu darbu 3
21. maijs, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Centrālā laboratorija” investē 1 miljonu eiro molekulārās bioloģijas iekārtās 2
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jūti sāpes vai smagumu kājās? Pārbaudi potītes brahiālo indeksu! 1
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jau atkal tās nejaukās tulznas un tulzniņas! Pēdu kopšanas ABC jaunas vasaras sezonai 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trokšņa audio austiņās var būt par daudz! 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu? 2
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
„Veselības centru apvienība” vakcinē Rīgas Stradiņa universitātē
7. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
tikt galā ar alerģisko konjunktivītu
7. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Pelargoniju ziedi – prieks acīm, saknes – veselībai
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Covid-19 un neiroloģiskās slimības – izplatīta kombinācija 7
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
9 ieteikumi urīnpūšļa veselībai – kā palīdzēt urīnpūslim būt stipriniekam 2
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Saprātīga, slodze, pulsometrs, piemērots apģērbs, atbilstošs uzturs – padomi, uzsākot skriešanas treniņus 1
30. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Samazinot cukura patēriņu, organismam C vitamīna tiks vairāk 1
28. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Neaizmirstam – rūpes par veselību ir aktuālas 365 dienas gadā!
28. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ietaupījuma iespēja aptiekas piedāvājumā kā atbalsts Latvijas iedzīvotājiem
26. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vai visi skolēni mācās pie rakstāmgalda?
21. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
7 iemesli, kāpēc tavam mieram un miegam var noderēt senais, labais baldriāns 1
21. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Veselības centru apvienība” (VCA) mediķi šodien vakcinējuši 3250 vakcīnas pret Covid-19 4
16. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Mēness aptieka” atzīta par līderi veselības nozares zīmolu ilgtspējas indeksā 2
13. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Samazini stresa ietekmi! 10 speciālista ieteikumi, kā saglabāt normālu asinsspiedienu
12. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Lieldienās VCA apkalpotajos vakcinācijas punktos savakcinēti teju 3000 cilvēki 4
7. aprīlis, 2021
LE
LETA
Veselam
Trīs gadatirgos pret Covid-19 vakcinētas 278 personas 6
14 stundas
LE
LETA
Veselam
Karstajā laikā NMPD mediķi aicina neuzturēties tiešos saules staros un pietiekami daudz dzert ūdeni 4
14 stundas
LE
LETA
Veselam
ZVA: Mērot tikai antivielu daudzumu organismā, nevar saņemt pilnu informāciju par aizsardzību pret Covid-19 18
15 stundas
LE
LETA
Veselam
Pirms Covid-19 vakcīnas saņemšanas vakcinācijas centrā mirusi kāda persona 87
15 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Muciņš: Mirstība no sirds un asinsvadu slimībām joprojām ir cēlonis Nr. 1 Latvijā 22
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Svētdien Latvijā atklāti 40 Covid-19 gadījumi 2
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Brīvības ierobežošana ir dabisks process!” Auziņš uzskata, ka antivakseriem ir slikta izglītība 116
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ja kovida “cipari turpinās kristies”, Pavļuts paziņo, kad sagaidāmi ierobežojumu atvieglojumi 50
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
Par neatbilstošu atzīst Ilūkstes novada pievienošanu Augšdaugavas novadam un Ozolnieku novada pievienošanu Jelgavas novadam 5
11 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Ziņas
Pēteris Apinis: Jāņu svinēšanas aizliegumam sešdesmitā gadskārta un līdzības ar mūsdienām 60
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
Elektrība kļūst dārgāka. Vai tas attiecas arī uz klientiem ar fiksēto cenu līgumiem? 23
13 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
“Kad noenkurojāmies Eirosavienībā, vakaros spēlējam golfu un sūcam “pino grigio”!” Egila Līcīša feļetons 6
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Austrijas futbolisti uzvar Ukrainu un iekļūst astotdaļfinālā 1
8 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ministre: Mežaparka Lielajai estrādei jābūt atvērtai visiem un visu laiku 12
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
Šlesers lūdz tiesu nodalīt viņa lietu no “digitālās televīzijas lietas” 17
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Politiķis Aldis Gobzems izvirzījis sev jaunu mērķi: “Es gribu nomest vēl kādus četrus, piecus kg un sešpaku!” 24
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ja tas viss ir patiesi, tā ir vienkārši traģēdija.” Kariņš par jaunāko informāciju Ādamsona lietā 153
1 diena
ĀR
Ārija Rudlapa
Praktiski
Kas darāms dārzā no 21. jūnija līdz 5.jūlijam: sēj zālāju, stāda kokus,apgriež noziedējušās puķes 4
20 stundas
KS
Kārlis Streips
Ziņas
Kārlis Streips: Baidens nometās sirmgalves priekšā ceļos un kaut ko viņai iečukstēja ausī… 25
22 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
Dārza dekorēšanai modē ir lieli puķu podi. Taču tiem vajag ļoti daudz augsnes. Kā taupīt zemi? 3
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Emīls, Egita un Monvīds 1
20 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Bažas, ka mediķi varētu pieņemt tikai vakcinētus cilvēkus. Slimnīcas vadītājs skaidro, vai tā būs 124
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Ja iedzīvotāji atliks vakcināciju, rudenī tas var beigties ar “lokdaunu” 270
1 diena
LE
LETA
Ziņas
No partijas “Progresīvie” izslēdz bijušo priekšsēdētāju Robertu Putni 2
22:27
LE
LETA
Ziņas
Nīderlandes futbolisti apakšgrupas pēdējā spēlē pārliecinoši uzvar debitanti Ziemeļmaķedoniju 1
21:35
LE
LETA
Ziņas
Austrijas futbolisti uzvar Ukrainu un iekļūst astotdaļfinālā 1
21:31