Foto: Pexels

Panākumu atslēga ir trīskāršā uztverē! Septiņi brīnumaini noteikumi, kas mainīs tavu dzīvi 0

Viss, kas mums apkārt notiek, ir pašu veidots: ar mūsu jūtām, domām, pārliecību. Mainot sevi, mēs mainām dzīvi.

LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vai patiešām banānus? Noskaidrots, pēc kā garajās rindās “Lidl” veikalos Latvijā stāvējuši pircēji 90
1 diena
GN
Gints Narogs
Ziņas
“Man ir līdz kaklam šejienes ierobežojumi!” Boksera Brieža promouteris kritizē Latvijas valdību 32
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru “lokdaunu” 158
3 stundas
Lasīt citas ziņas

Ja mūsu dzīvē mīlestības enerģijas un apmierinātības ir pietiekami daudz, vēlēšanās piepildās maksimāli ātri, un nepatīkamo mācībstundu skaits kļūst minimāls.

Mēs visi vēlamies, lai vēlmes piepildās. Taču ļoti bieži gadās, ka vēlamais neīstenojas vai arī viss sanāk otrādi.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr jāsaka, ka vēlmju piepildīšana neprasa īpašas maģiskas prasmes. Tā ir dabiska un vienkārša parādība un par to savā lapā apalienko.com vēsta lektors, analītiķis, dzīves treneris un vairāku personības izaugsmes metožu autors Aleksandrs Paļijenko.

Lai tas kļūtu par ieradumu, Aleksandrs visiem saprotamā formā izklāstījis “septiņus noteikumus”, kas katram no mums palīdzēs ātrāk realizēt savus sapņus.

Pats galvenais – ieviest šos noteikumus dzīvē kā spēlējoties, ar azartu, viegli un nepiespiesti. Turklāt nevajag mainīt sevi uzreiz, lai tavā ikdienas dzīvē vienmēr ir tikai 12% kā jauna. Ar to pilnīgi pietiks, lai nomainītu traucējošos zemapziņas uzstādījumus, nonāktu jaunā harmoniskas dzīves līmenī, kad vēlēšanās piepildīsies pašas no sevis, bez piepūles.

Pirmais noteikums: «Godīgums pret sevi»

Tas ir pats galvenais noteikums, no kura ievērošanas atkarīga visu pārējo realizācija. Ja mānām sevi, viss pārējais pārtrauc darboties! Prasme godīgi sev atzīties tajā, ko patiešām jūtam, domājam un darām dotajā brīdī, ir sākuma punkts mūsu attīstībai.

Nevajag baidīties no savām negatīvajām izpausmēm: «jā, es šobrīd esmu dusmīgs», «es apvainojos», «esmu greizsirdīgs».

Atzīstoties sev šajās negatīvajās reakcijās, mēs tās aizvācam no zemapziņas, un tās pārstāj veidot mūsu nākotni.

Noteikti vajag piebilst: «Es vēlos pret to izturēties viegli un mierīgi, bez negatīvām emocijām, taču pagaidām man vēl neizdodas». Tāds formulējums palīdzēs pārveidot aizvainojuma, niknuma, naida, greizsirdības enerģētiku, ko mēs izjūtam pašlaik, tajā stāvoklī, uz kuru tiecamies un tas notiks pakāpeniski.

Par to vērts atcerēties arī tad, kad stāstām par saviem panākumiem un sasniegumiem. Iespējams, esat ievērojuši, ka pietiek pateikt:: «Jā, es esmu bagāts un veiksmīgs», kā uzreiz uzrodas apstākļi, kas padara mazāk veiksmīgus.

Tāpēc, ja stāstāt cilvēkiem par kaut ko pozitīvu, noteikti nosauc skaļi savas fantastiskākās vēlmes. Piemēram: «Man ir skaista māja, bet vēl gribētos komfortablu vasarnīcu okeāna krastā». Tādā veidā jūs pārslēdzat cilvēku uzmanību uz jaunām perspektīvām un ļaujiet tam, kas jau ir, nostiprināties un kļūt vēl fundamentālākam un tas, ko nosaucāt vārdā, sāks veidoties nākotnē.

Otrais noteikums: «Prasme izmantot pozitīvus vārdus»

Lai padarītu dzīvi laimīgāku, labāku un interesantāku, pilnībā jāmaina sava leksika. Vārdos, ko izmantojam savā runā, nostiprinājusies noteikta dzīves pieredze un tie izsauc ar to saistītas emocijas. Izrunājot šos vārdus, mēs aktivizējam neironu saites, kas pamodina jau iesakņojušos tēlus, sajūtas, informāciju. Ja bieži izmantojam vārdus, kas nes negatīvu informāciju, tad zemās vibrācijās noskaņotā zemapziņa translē mūsu realitātē negatīvos pārdzīvojumus, kas pēc tam iemiesojas dzīves notikumos, kas nesagādā mums prieku.

Tāpēc, lai pārrakstītu dzīves notikumu scenāriju, negatīvās neironu saites jānomaina pret pozitīvajām, un to mēs darām ar vārdu palīdzību. Piemēram: tā vietā, lai teiktu “slikti”, mēs sakām “ne labi”, “briesmīgi” vietā sakām “ne īpaši labi”. Tas aktivizē pozitīvās neironu struktūras, jo priedēkli “ne” smadzenes neuztver, bet viss, kas saistīts ar vārdu “labi” izsauc augstas frekvences vibrācijas, kas neitralizē to negatīvu, kuru pašlaik pārdzīvojam.

Pietiek izmainīt savu leksiku un padarīt to par ieradumu, kad jau pēc neilga laika mainīsies arī dzīve.

Trešais noteikums: «Visā meklēt labo»

Mēs esam pieraduši it visā meklēt trūkumus, un nosodīt apkārtējos. Par ko jūs runājat draugu kompānijā? Parasti tiek pausta neapmierinātība: ar kaimiņiem, valdību, prezidentu, bet organisms noskaņojas uz to enerģētiku, kuru pastāvīgi izmantojam.

Ja dzīvojam nosodījuma līmenī, tad nonākam zemas frekvences vibrācijās, kas formē negatīvos notikumus. Tāpēc jāiemācās visās situācijās saredzēt kaut ko pozitīvu: saulainu laiku, dziedošus putnus, sievieti skaistā tērpā utt.

Darot to regulāri, mēs pozitīvi programmējam zemapziņu, un smadzenes no apkārtējas vides sāk “ķert” pozitīvos notikumus. Zemapziņā ieliktā prasme meklēt pasaulē skaisto, vadīs jūs pa dzīvi.

Kad iemācīsieties redzēt dzīvē pozitīvo, tad, lai kas arī notiktu, jūs sapratīsiet, ka vienmēr kopā ar slikto atnāk arī labais.

S. Lazarevam (grāmatas “Karmas diagnostika” autoram) ir frāze: «Ja jums šodien ir labi, tad paskatieties atpakaļ. Tur pagātnē, kad jums bija slikti, tika ielikts jūsu labais.»

Ceturtais noteikums: «Radošā domāšana»

Izvēlieties tā vietā, lai teiktu: «Cik slikti, ka līst», teikt – «Es vēlos, lai spīdētu saule». Kad mēs kaut ko noliedzam, tad noārdām enerģētiskās saites, kuru atjaunošanai pēc tam tiek tērēta mūsu enerģija.

Tēlaini runājot, mēs ieejam istabā, bet tur spēlē mūzika, kas mums nepatīk. Mēs atsakāmies to klausīties, saplēšam aparatūru, visu noliedzam. Pēc tam visu sakārtojam, nopērkam jaunu aparatūru un liekam to mūziku, kuru vēlējāmies. Tā vietā varējām uzreiz pateikt: «es gribu klausīties citu mūziku» – un vienkārši nomainīt ierakstu. Kad domājam pēc principa: «Gribu, lai būtu, lūk, tā!», un piedevām zinām, kā vēlamies justies, tad strukturējam šeit un tagad notiekošo, un pa īsāko ceļu dodamies pie tā, ko vēlamies.

Tāpēc mācieties uzreiz runāt par to, ko vēlētos, atstājot bez uzmanības to, kas jūs neapmierina. Noteikti pievērsiet uzmanību tam stāvoklim, kuru jūs vēlaties sajust tad, kad tas, ko vēlaties, notiks.

Piektais noteikums: «Prasme pateikties par visu: gan par labo, gan – slikto»

Pateicoties par labo, mēs to pastiprinām, bet, pateicoties par to, ko uzskatām par sliktu, mēs pārvēršam to pozitīvajā. Visi ne pozitīvie notikumi ir zemas frekvences, bet pateicība – augstas frekvences vibrācijas.

Tādā veidā, pateicoties par slikto, mēs nesākam mijiedarboties ar negatīvu un neļaujam tam nostiprināties mūsu dzīvē.

Bet, ja mēs iemācīsimies pateikties par notikumiem, kuri mums nepatīk, tad ar laiku spēsim apzināties, ka caur slikto vienmēr atnāk labais.

Kad neesam gatavi pieņemt pozitīvo (kategoriski vai emocionāli atkarīgi no savām prioritātēm), mums dod iespēju attīrīties caur nepatikšanām. Un tas nav mazohisms, bet sapratne, ka mums tiek dota iespēja apzināties to, ko nesapratām agrāk.

Serafims Sarovskis runāja par to, ka ir ļoti labi parastam cilvēkam pirms nāves pāris gadus paslimot, jo dvēsele attīrās caur to, ka tiek aizvāktas pretenzijas, piesaistes, apkārtējo nosodīšana un tādā veidā cilvēks nokļūst augstākas frekvences vibrācijās.Tādā pašā veidā mums tiek dotas nepatikšanas, parādot, kur jāmaina sava attieksme, un pēc izmaiņām kļūt daudz veiksmīgākiem, bagātākiem un laimīgākiem.

Sestais noteikums: «Domāt un runāt par cilvēkiem tā, it kā mēs būtu viņu vietā»

Mums jāiemācās runāt un domāt par cilvēkiem tā, it kā viņi būtu blakus un dzirdētu. Ja runāsim par cilvēkiem tā, kā vēlamies, lai viņi runātu par mums, atbrīvosies milzīgs daudzums enerģijas, kuru mēs tērējam, lai kompensētu atšķirību starp iekšējo viedokli un ārējo uzvedību. Mūsu dzīvē parādīsies vieglums, jo harmonizējas iekšējais un ārējais, tas, ko mēs domājam un jūtam, ar to, ko mēs runājam un darām. Atbrīvojusies enerģija ļaus dziļāk saprast to, ko patiesībā vēlamies, un to realizēt.

Septītais noteikums: «Trīskāršā uztvere»

 

Ja iepriekšējie seši noteikumi bija pamats un ar to palīdzību audzinājām savu zemapziņu, tad septīto varam nosaukt par maģisko.

Tas sāks darboties tad, kad pārveidosimies un kļūsim vienoti ar sevi un apkārtējo pasauli. Ar septītā noteikuma palīdzību varam pārvaldīt savu realitāti un formēt notikumus. Lai tas notiktu, jāpieņem trīs vēlamā attīstības varianti:

a) viss notiks tā, kā vēlamies;
b) būs pavisam ne tā;
c) būs daudz labāk.

Kāpēc to darīt?

Kad domās plānojam, mēs izdalām enerģiju vēlamā realizācijai. Ja neesam gatavi citiem iespējamajiem variantiem, mūsu enerģija, kurai piemīt kategoriskums un viennozīmība, nav spējīga mijiedarboties ar visiem citiem procesa dalībniekiem, un atspoguļojusies atgriežas pie mums depresijas, agresijas, naida un aizvainojuma veidā.

Ja esam gatavi pieņemt kā sliktāko, tā arī labāko variantu, tad, lai kas arī notiktu, (zinot, ka, lai kas arī notiek, viss ir Dieva rokās un tāpēc tikai uz labu), enerģija mijiedarbojas ar visu, ar ko sastopas un iedomāto realizē pēc maksimālas programmas.

Pieņemot visus iespējamos variantus, mēs pieņemam pasauli tādu, kāda tā ir, saglabājot Līdzsvara likumu, un saņemam iespēju realizēt savas vēlmes.

Iemācieties domāt trīskārši! Šo noteikumu var izpildīt simts reizes dienā, tikai izturieties pret to kā pret rotaļu un gūstiet no procesa baudu. 70% gadījumu tās būs sadzīves situācijas. Piemēram: no rīta pieceļamies un sev sakām: «Gribu padzert tēju» un aplūkojam iespējamo notikumu gaitu: 1. Aiziešu uz virtuvi un uzvārīšu sev tēju; 2. Pat ūdeni nepadzeršos; 3. Dzeršu ļoti dārgu un garšīgu tēju. Pēc tam ejiet uzvāriet sev tēju. Praktizējoties uz šādiem sīkumiem, ieradināsiet zemapziņu būt gatavai jebkuram notikumu pavērsienam, tātad palielināsiet iespēju vēlmēm realizēties.

SAISTĪTIE RAKSTI

Mācieties izskatīt visas savas vēlmes no trīskāršā skatupunkta! Gan būtiskākajām vēlmēm: mīlestībai, veselībai, mašīnai, dzīvoklim, darbam, gan tam, kas nevar būt, tāpēc, ka nevar būt nekad, bet jūs ņemiet un to vēlieties. Piemēram: rīt man atnesīs dokumentus dzīvoklim pilsētas centrā 5 miljonu dolāru vērtībā. Es mierīgi pieņemu vissliktāko variantu: man nebūs dzīvokļa vispār. Un vēl labāku variantu: man būs dzīvokļi arī Londonā un Parīzē.

Tādā veidā paplašiniet savu iespēju diapazonu, un varēsiet veikt milzīgu izrāvienu savā jaunajā dzīvē, kura būs daudz bagātāka un laimīgāka. Taču jums vienalga tas nav pats galvenais! Galvenais – lai jūs no visa, kas notiek jūsu dzīvē, gūtu prieku, baudu un gandarījumu!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
PA
Pēteris Apinis
Veselam
Pēteris Apinis: Latvijas veselības budžets kā septiņu aklu indiešu izpratne par ziloni
28 minūtes
LA
LA.LV
Veselam
Inovatīvo medikamentu izmantošana Latvijā aug un pietuvojas Igaunijas līmenim 1
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Mēs esam kraujas malā.” Pavļuts atklāj iespējamos risinājumus Covid-19 mazināšanai 283
8 stundas
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. Gunita Berķe: “Eiropas valstīs vēzis ar metastāzēm ir hroniska slimība!” 9
9 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vai patiešām banānus? Noskaidrots, pēc kā garajās rindās “Lidl” veikalos Latvijā stāvējuši pircēji 90
1 diena
LE
LETA
Ziņas
“Mēs esam kraujas malā.” Pavļuts atklāj iespējamos risinājumus Covid-19 mazināšanai 283
8 stundas
GN
Gints Narogs
Ziņas
“Man ir līdz kaklam šejienes ierobežojumi!” Boksera Brieža promouteris kritizē Latvijas valdību 32
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Cilvēki jau sāks mirt uz trepēm, ko tad darīs?”: mediķi un zinātnieki ceļ trauksmi – “lokdauns” jāievieš nekavējoties 116
20 stundas
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru “lokdaunu” 158
3 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA
Veselam
Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās 2
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts 12
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
VCA gatava iesaistīties papildus plānveida operāciju nodrošināšanā 3
4 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
Vajadzība pēc farmaceita padoma ārkārtējā situācijā ir pieaugusi
5 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
Visbiežāk iedzīvotāji atbalsta sejas aizsargmasku nēsāšanu sabiedriskās vietās 3
8. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Cik nopietna rudens kaite ir noķerta? 3
7. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bez magnija nav iespējamas vairāk nekā 300 bioķīmiskas reakcijas organismā 1
6. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 ieteikumi – lai imunitāte ir tavas veselības miesassargs 11
4. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” – mīlētākais zīmols farmācijā trešo gadu pēc kārtas 4
30. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Monas Lizas pieskāriens sievietes intīmajai veselībai 3
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vidusjūras diēta un C vitamīns un locītavu veselības ābecē 2
20. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Sāpju vietā jaunas locītavas 3
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šogad gripas sezona varētu būt smaga, tai jāsagatavojas 8
15. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā 5
1. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus 3
30. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Paralimpieši saņem iedvesmojošus sveicienus pirms startiem Tokijā 1
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ja skrienot atgadās trauma
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bērns un viedierīces: kā pasargāt acu veselību? 3
25. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Puse Latvijas iedzīvotāju izjūt locītavu un muskuļu sāpes, bet palīdzību meklē vien retais 21
24. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
diabēts spēj izraisīt sāpes cīpslās? 2
17. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Ceļavārdi pirms paralimpiskajiem startiem Tokijā 1
10. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja pārslogots vai sasists sāp plecs 1
10. augusts, 2021
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Kustību amplitūdas nozīme un citi padomi locītavu veselībai 2
6. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā un kāpēc veidojumi uz ādas ir jāpieskata 3
4. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kamēr lokans, tikmēr jauns – atgādinājums rūpēm par locītavām un muskuļiem 1
3. augusts, 2021
VE
Veselam.lv
Veselam
Linsēklas, treknās zivis un pārējie līderi sirds veselības atbalstam
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šovasar vislielāko uzmanību sirds un asinsvadu problēmām pievērš reģionos 6
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 6
23. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. “Atnācis pozitīvs rezultāts, bet es šo testu neesmu veicis!”: vai ir iespējamas šādas kļūmes Covid-19 testēšanā 23
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Šī ir dubultslodze, kas situāciju ļoti sarežģī”: Stradiņa slimnīcas ārsti paredz ļoti smagu nākamo nedēļu 30
1 diena
LA
LA.LV
Stāsti
Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte: “Jā, es “iebliezu” to poti!… Biju “antivakseru” statusā” 84
1 diena
LE
LETA
Veselam
“Mēs apzināmies, ka pašreizējā situācijā lielākās valsts slimnīcas tiek noslogotas ar Covid-19 pacientu ārstēšanu”: VCA pauž gatavību iesaistīties plānveida operāciju nodrošināšanā 9
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Katru gadu aptuveni 1200 sievietēm Latvijā diagnosticē krūts vēzi, bet skrīningu veic tikai katra trešā paciente
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Berķe: “Vēža slimnieku kompensējamo zāļu gaidīšanas sarakstā ir medikamenti no 2013. gada, cenas pat latos norādītas!” 29
2 dienas
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru “lokdaunu” 158
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Viņķele: Epidemioloģiskā uzraudzība kļūst neiespējama 39
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vai varam sagaidīt pirmo sniegu? Bricis par šīs nedēļas laika prognozi 7
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Mazie hokejisti protestē pie Saeimas 37
2 stundas
PA
Pēteris Apinis
Veselam
Pēteris Apinis: Latvijas veselības budžets kā septiņu aklu indiešu izpratne par ziloni
28 minūtes
KS
Kārlis Streips
Ziņas
Kārlis Streips: No štovētiem kāpostiem līdz suši! Latvija nekad nav bijusi valsts ar tikai vienu tautu vai etnosu, un tāda tā nav arī šobaltdien
34 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Millers: Pašreizējā situācijā “lokdauna” noteikšana ir neizbēgama valdības mugurkaula trūkuma dēļ 10
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
JV: Valdībai nav citas izvēles, kā ieviest stingru mājsēdi tuvākajām nedēļām 44
3 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Cilvēki jau sāks mirt uz trepēm, ko tad darīs?”: mediķi un zinātnieki ceļ trauksmi – “lokdauns” jāievieš nekavējoties 116
20 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
“Latvenergo” finanšu direktors Guntars Baļčūns: “Latvijas patērētajiem šobrīd ir izdevīgāk veļu mazgāt brīvdienās un naktīs” 47
Intervija 1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vai patiešām banānus? Noskaidrots, pēc kā garajās rindās “Lidl” veikalos Latvijā stāvējuši pircēji 90
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Speciālists skaidro, kāpēc šobrīd tik strauji pieaug gāzes un elektrības cenas. Cik ļoti tās vēl kāps? 37
18 stundas
LA
LA.LV
Stāsti
Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte: “Jā, es “iebliezu” to poti!… Biju “antivakseru” statusā” 84
1 diena
LB
Laura Blumberga
Praktiski
Pašiem savs “citplanētietis”: trausls, bet plēsējs – ūdens iemītnieks aksolotls 4
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Spridzeklis kultūras namā, jāevakuējas!”: Ivo Fomina koncerts Tukumā noslēdzas neplānoti. Aizdomas par apzinātu kaitniecību 39
1 diena
LE
LETA
Ziņas
“Šī ir dubultslodze, kas situāciju ļoti sarežģī”: Stradiņa slimnīcas ārsti paredz ļoti smagu nākamo nedēļu 30
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Ir tiešām cilvēki, kas profesionāli pelna ar to naudu”: kā tiek “ražota” dezinformācija par Covid-19 160
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Kā taupīt siltumu apkures cenu pieauguma laikā?
16:59
LE
LETA
Ziņas
Atklāj, kādā gadījumā Covid-19 testu varēs veikt arī bez ārsta nosūtījuma
16:57
LE
LETA
Ziņas
ZZS: Premjeram nekavējoties publiski jāskaidro detalizētu valdības rīcības plānu pilnīga lokdauna gadījumā vai jāatkāpjas
16:55