Veselam
Psiholoģija

Zinātnieki izskaidro, kāpēc sievietēm patīk “sliktie puiši”0

Foto: Pexels

Mammas savām meitām jau bērnībā stāsta, ka “sliktie puiši” ir tie, kuri salauž sirdis, tāpēc no viņiem jāturās pa gabalu, tomēr dzīve bieži vien izspēlē savus noteikumus un saved kopā tieši ar šādiem vīriešiem, kuri nāk komplektā ar nepatikšanām un sirdsēstiem, raksta brightside.me.

Pētnieki ir noskaidrojuši pāris iemeslus, kāpēc meitenes izvēlas bīstamus, sarežģītus un tā saucamos “sliktos puišus”.

Sievietēm patīk pašpārliecināti vīrieši

Šādiem vīriešiem nebūtu iespējams savaldzināt sievieti, ja viņi būtu nepašpārliecināti un kautrīgi. Par sevi un savām izvēlēm pārliecināts vīrietis, kurš spēj sevi pasniegt ar pareizo uzrunu ātri vien spēj ieinteresēt sievieti un pievērst viņas uzmanību.

Pārliecība gan nav tika komunikācijā, vīrietis to parāda ar stāju, karjeras izvēli, automobīli, ar kuru brauc, draugiem, kuriem pavada brīvo laiku, būtība visu savu personību.

Savu dara arī daba

Pētījumi atklājuši, ka ovulācijas laikā sievietes neapzināti pievelk vīrieši, kuri varētu būt labi tēvi un izskatīgi, harizmātiski, kā arī mazliet dumpīgi un vīrišķīgi kungi ir tie, kas neapzināti pirmie piesaista sieviešu uzmanību.

“Slikto zēnu” personība ir pievielcīgāka

Viņi ir bezbailīgi un neievēro nekādus sabiedrībā pieņemtus likumus. Viņi izdomā savus dzīves priekšnoteikumus un dzīvo uz naža asmes.

Publicitātes foto

Šiem vīriešiem patīk kontrolēt savu dzīvi, būt noteicējiem attiecībās, ja kāda sieviete ir pievērsusi viņu uzmanību, viņi darīs visu, lai izredzēto iegūtu. Viņi ir strauji, dedzīgi aizstāv savus uzskatus un bieži vien divatā ar mīļoto ir īsti džentelmeņi, tādēļ arī dāmu sirdis kūst.

Sievietēm patīk jautrība un aizraujoši piedzīvojumi

Viena no “slikto puišu” rakstura iezīmēm ir nemitīga aizraujošu piedzīvojumu meklēšana un jautrība. Tā gan var iet roku rokā ar bezatbildību, tomēr sievietēm bieži vien šķiet, ka mājās sēdētāji neizmanto visu potenciālu, ko sniedz dzīve. Satraukums, aizrautība un neaizmirstami piedzīvojumi ir pievilcīgi ikvienai sievietei.

Sievietes jūtas pasargātas un drošas

Sievietes izvēlas šāda tipa vīriešus, jo viņi spēj tās aizstāvēt un pasargāt. Lielākā daļa sieviešu jūtas neaizsargātas un arī tās, kuras ir patstāvīgas, tomēr vēlas sev blakus stipru vīrieti, kurš arī viņām brīžiem ļauj justies vājām un sievišķīgām.

Foto: pexels.com

Arī fiziski sportisks augums un veselīgs bravurīgums ir pievilcīgs sievietei.

Izskatam ir nozīme

Vienā pētījuma posmā sievietēm tika piedāvāti divi krasi atšķirīgi vīriešu tipi – izskatīgs, muskuļots “sliktais puisis” un fiziski ne tik pievilcīgs, vienkāršs vīrietis, kurš, iespējams, ir kautrīgāks.

Lielākā daļa sieviešu izvēlējās izskatīgāko vīrieti, atzīstot, ka tas pirmais atstāja iespaidu un vēlmi iepazīties. Kautrīgs un noslēgts vīrietis ir piemērotāks nopietnu attiecību veidošanai, jo sniedz stabilitāti un nosvērtību, bet karstam vasaras romānam viņas tomēr izvēlētos “slikto puisi”.

Viņi atbrīvo sievietes kaislīgo un “slikto meiteņu” pusi

Saistītie raksti

Kā skaidro psihologs Robijs Makijs, sievietes, kurām pašām ir mežonīga un piedzīvojumu meklētājas puse, šie vīrieši palīdz atrīvoties un kļūt brīvākām.

Bieži vien sabiedrības stereotipi un audzināšana sievietei piespiež kļūt piezemētākai un mierīgai, lai radītu par sevi labu iespaidu, bet šie vīrieši ļauj viņu mežonīgajai pusei atdzimt no pelniem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
SPKC šonedēļ fiksējis trīs Covid-19 uzliesmojumus, reālais inficēto skaits varētu būt lielāks
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Dumpis: Lielākā iespēja inficēties ar Covid-19 ir bāros, restorānos un darbavietās
1 diena
LE
LETA
Veselam
Tālbraucējam, kurš Rīgā ielidojis kopā ar 23 kolēģiem, Lietuvā atklāj Covid-19 2
1 diena

Lasītākie

IP
Ilze Pētersone
Dabā
Kurp indiāņus vedīs virsaiši? Saruna ar “dabas advokātu” Uģi Rotbergu 1
Intervija 8 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sociālajos tīklos pārsteidz video, kā vējš daudzdzīvokļu namu pagalmā ar neticamu spēku nogāž milzīgu koku 2
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Ģenētiski mūsu visu saknes ir zemē, nevis bruģī 1
8 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
“Zinu, kā jūtas rokzvaigznes uz skatuves, jo ceļmalās stāv cilvēki un aplaudē!” Pa Eiropu ar fortūnas džentlmeņiem 1
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pāvilostas mērs iepirkumos izkrāpj 236 159 eiro, bet KNAB samaksā smieklīgu sodu 1
13 stundas