Atlantijas okeāna krastu Barbadosā pie Betšebas ciema viļņu dēļ ir iecienījuši sērfotāji, taču tas ir slavens arī ar figurāliem klintsbluķiem.
Atlantijas okeāna krastu Barbadosā pie Betšebas ciema viļņu dēļ ir iecienījuši sērfotāji, taču tas ir slavens arī ar figurāliem klintsbluķiem.
Foto – Viesturs Sprūde

Barbadosa – zaļi mērkaķi un rums 0

Kad Barbadosas iedzīvotājs pajautās, no kurienes esat atbraucis, un uzzinās, ka no Eiropas (tā viņam būs saprotamākā atbilde), viņš arī noteikti painteresēsies, kāpēc mazo Karību jūras salu rindā apciemojumam esat izvēlējies tieši viņējo. Nu, pirmkārt, tāpēc, ka reizi mūžā taču var aizbraukt arī krietni tālāk par ierasto, bet, otrkārt, tāpēc, ka Barbadosa ir saulaina, skaista, draudzīga un mums eksotiska.

Reklāma
Reklāma
Viens bērns miris, otrs ievietots intensīvajā nodaļā: epidemiologi sāk izmeklēt streptokoka infekcijas avotu
Nedrīkst ignorēt: trīs pazīmes, kas liecina, ka D vitamīna ir par daudz
Krievu ģimenes lūdz neatgriezt no gūsta viņu tuviniekus, bet atstāt Ukrainā: kas noticis? 43
Lasīt citas ziņas

Lielākā daļa publikas, kas ierodas atpūsties Barbadosā, patiešām nāk no bijušās metropoles Lielbritānijas, tāpat ASV un Kanādas. Galvaspilsētā Bridžtaunā piestāj lielie kruīza kuģi, bet lidosta ir viena no lielākajām reģionā, ar skrejceļu savulaik speciāli būvētu virsskaņas lidmašīnas “Concorde” uzņemšanai. Par lidostu runājot, ziemeļniekam tās arhitektūra var šķist neparasta, jo daļa telpu, lidojumu reģistrācijas vietu ieskaitot, patiesībā nemaz nav telpa, bet vieta zem metāla konstrukciju turētas milzu telts jumta. Latvijas iedzīvotājam faktiski ir tikai divas alternatīvas, kā tur nonākt, – ar lidmašīnu no Frankfurtes vai Londonas. Mēs izvēlējāmies pēdējo, un pārlidojumā no Londonas pavadījām astoņas stundas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.