Erotisko romānu autore Karīna Račko dažādos laikos

FOTO. “Esmu jaunās attiecībās”: erotisko romānu rakstniece Karīna Račko atklāj, ka vairs nav brīva sieviete 60

Erotisko romānu autore, zobārste Karīna Račko pēc šķiršanās no vīra Kristapa nu atklājusi, ka pamatīgi mainījusi savu dzīvi. Sarunā ar žurnālu “Kas Jauns?” sieviete atklāj, ka ir pametusi Rīgu un pārcēlusies uz dzīvi Ventspilī, bet arī tas nav viss, šonedēļ vēstī žurnāls.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Atbildot uz žurnālista jautājumu, kā viņai veicas jaunajā pilsētā un vai tur jau ir izbaudījusi vīriešu uzmanību, rakstniece atbildējusi: “Esmu jaunās attiecībās.” Vairāk komentāru uz šo brīdi sieviete gan nav sniegusi.

Jau vēstīts, ka Karīnas un viņas vīra Kristapa Račko 10 gadus ilgā laulība, kuras laikā pasaulē nāca meita Šarlote, izjuka šī gada augustā. Drīz pēc tam viņas bijušais vīrs Kristaps medijiem paziņoja, ka tagad Karīnai pašai būs jārūpējas par savu grāmatu izdošanu un viņš šo pasākumu vairs nesponsorēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Drīz pēc tam apdrošināšanas speciālists Kristaps Račko soctīklos publiskoja fotogrāfijas ar savu jauno mīļoto – sievieti vārdā Evita, ar kuru jau bija devies arī kopīgā ceļojumā.

Karīna vēlāk, runājot ar medijiem atklāja, ka tieši viņa bija šķiršanās iniciatore – sarunā ar 1188 Play” viņa atklāja: “Vienīgais jautājums, ko sev uzdodu, ir – kāpēc tik ilgi mocījos un nepieņēmu lēmumu aiziet jau ātrāk? Ja abi ar partneri esat attīstījušies pavisam citā virzienā, ja vairs nav nekā kopīga, nevajag censties izdomāt iemeslus, kādēļ būtu vērts šādas attiecības saglabāt. Jā, te es nonācu pretrunās – es it kā citām sievietēm vienmēr ieteicu nebaidīties mainīt savu dzīvi, būt drosmīgām, bet pati tomēr baidījos aiziet, lai gan beidzamais laiks bija patiešām mokošs. Visvairāk laikam baidījos par to, kā meita to uztvers. Bet tad vienā dienā vienkārši saņēmos, savācu mantas un aizbraucu. Pirmajā brīdī bija tāda kā “izmesta no laivas” sajūta. Kaut arī es pati no tās laivas taču biju izkāpusi. Taču pēc tam pārņēma tāds ārkārtīgi pozitīvu emociju vilnis, atvieglojums – es biju brīva, ko vienmēr biju gribējusi.”

Vairāk lasi žurnāla “Kas Jauns?” 8. novembra numurā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.